broj poseta
05320526
Arhiva po sezonama

SENIORI
1MRL Centar
Rezultati
Adresar ekipa
Propozicije 1MRL
Saopštenje 01
Saopštenje 02
Saopštenje 03
Saopštenje 04
Saopštenje 05
Saopštenje 06
Saopštenje 07
Saopštenje 08
Saopštenje 09
Saopštenje 10
Saopštenje 11
Saopštenje 12
Saopštenje 13
2MRL Centar
Rezultati
Adresar ekipa
Propozicije 2MRL
Saopštenje 01
Saopštenje 02
Saopštenje 03
Saopštenje 04
Saopštenje 05
Saopštenje 06
Saopštenje 07
Saopštenje 08
Saopštenje 09
Saopštenje 10
MLAĐI PIONIRI
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
I stepen
Rezultati
Adresar ekipa
PIONIRI
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
II Liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna Liga
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž
Rezultati
Adresar ekipa
Baraž 2
Rezultati
Adresar ekipa
I stepen
Rezultati
Adresar ekipa
I stepen 2.ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
KADETI
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
II liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
I stepen
Rezultati
Adresar ekipa
I stepen 2.ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
I krug Kvalifikacija za J...
Rezultati
Adresar ekipa
II krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
JUNIORI
Kvalitetna liga
Rezultati
Adresar ekipa
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
I stepen
Rezultati
Adresar ekipa
I krug Kvalifikacija za J...
Rezultati
Adresar ekipa
II krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
U19M
OMLADINCI
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
MLAĐE PIONIRKE
I stepen
Rezultati
Adresar ekipa
PIONIRKE
I stepen
Rezultati
Adresar ekipa
KADETKINJE
Regionalna liga
Rezultati
Adresar ekipa
JUNIORKE
I stepen
Rezultati
Adresar ekipa
U19Ž
OMLADINKE
SENIORKE
Aktuelnosti

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76

Grupe i prohodnost
24.01.2015
U levom meniju možete videti grupe mlađih pionira, kadeta i juniora, kvalitetne, II i regionalne lige koje počinju 31.01.2015.

PROHODNOST

Mladji pioniri kvalitetna liga:
Prolaze po 4 prvoplasirane ekipe iz dve grupe i igraju po principu 1-4,2-3,3-2,4-1
Termini odigravanja 1/4 finala su 16 i 23.05.2015.
Finalni turnir 4 ekipe po principu svako sa svakim:
29-31.05.2015.

Mladji pioniri regionalna liga:
Prolaze po 3 prvoplasirane ekipe iz 10 grupa(30) i 2 najbolje četvrtoplasirane ekipe, ukupno 32

Termini:
1/16 finala - 13. i 16.05.
1/8 finala - 20. i 23.05.
1/4 finala - 30.05. i 06.06.
Finalni turnir 4 ekipe
13-15.06.2015.

Pioniri II i regionalna liga:
Prolazi po 6 prvoplasiranih ekipa iz 3 grupe II lige(18), 8 prvoplasiranih ekipa iz 8 grupa regionalne lige i 6 najboljih drugoplasiranih, ukupno 32 ekipe.

Kadeti kvalitetna liga:
Prolaze po 4 prvoplasirane ekipe iz dve grupe i igraju po principu 1-4,2-3,3-2,4-1
Termini odigravanja 1/4 finala su 16 i 23.05.2015.
Finalni turnir 4 ekipe po principu svako sa svakim:
29-31.05.2015.

Kadeti II i regionalna liga:
Prolazi po 6 prvoplasiranih ekipa iz tri grupe II lige(18), po dve prvoplasirane iz 5 grupa regionalne lige(10) i 4 najbolje trećeplasirane, ukupno 32 ekipe.

Termini:
1/16 finala - 13. i 16.05.
1/8 finala - 20. i 23.05.
1/4 finala - 30.05. i 06.06.
Finalni turnir 4 ekipe
13-15.06.2015.

Juniori kvalitetna liga:
Prolaze po 4 prvoplasirane ekipe iz dve grupe i igraju po principu 1-4,2-3,3-2,4-1

Termini odigravanja 1/4 finala su 16 i 23.05.2015.
Finalni turnir 4 ekipe po principu svako sa svakim:
29-31.05.2015.

Juniori regionalna liga:
Prolaze po 4 prvoplasirane ekipe iz 4 grupe(16)

Termini odigravanja:
1/8 finala - 16 i 23.05
1/4 finala - 30.05. i 06.06.2015.
Finalni turnir 12-14.06.2015.

Omladinci:
Prolaze po 4 prvoplasirane ekipe iz dve grupe i igraju po principu 1-4,2-3,3-2,4-1
Termini 1/4 - 18 i 25.04.2015.

NAPOMENA:
Termini finalnih turnira mogu se menjati u zavisnosti od ponuda klubova koji se prijave za domaćinstvo.

Vanredni prelazni rok MK januar
23.01.2015
Prvostepene odluke VPR MK mozete videti u prilogu.
VPR MK januar

Raspored licenciranja za Regionalnu ligu
23.01.2015
Zbog velikog broja ekipa i kratkog roka primorani smo da napravimo raspored licenciranja za klubove koji se nalazi u prilogu.
Klubovi su u obavezi da poštuju svoje termine licenciranja, raspored je zgusnut i nema prostora za pomeranje termina.

VAŽNO: Uslov za licenciranje ekipa za Regionalnu ligu su izmirena sva dugovanja kluba prema KSB, odnosno uplaćen drugi deo članarine za sezonu 2014/2015 (za klubove koji nisu učestvovali u prvom stepenu prvi deo) i uplaćene sve kazne po biltenima MK!!!
RASPORED LICENCIRANJA

Regionalni trening dečaci
19.01.2015
Dopis u vezi regionalnog kontrolnog treninga za dečake možete videti u prilogu.
Dopis 25.01.

Licenciranje NOVIH ekipa za Regionalnu ligu
19.01.2015
Klubovi koji imaju NOVE ekipe za Regionalnu ligu koje nisu učestvovale u prvom stepenu takmičenja, popunjene spiskove igrača i službenih lica koji se nalaze u prilogu treba da pošalju na e-mail kancelarija@ksb.org.rs najkasnije do srede 21.01.2015. godine.
U napomeni obavezno napisati ako su igrači na saglasnost (sa ispisnicom) iz drugog kluba, a dokumenta za takve igrače poneti na uvid pri preuzimanju spiskova sledeće nedelje.
Treneri moraju imati licencu overenu od strane UKTS za sezonu 2014/2015, u protivnom ne mogu biti na licencnom spisku!!!

Za ekipe koje nastavljaju takmičenje potrebno je u toku sledeće nedelje (RASPORED LICENCIRANJA ĆE BITI POSLAT DO KRAJA NEDELJE) poneti stari spisak iz prvog stepena i na njemu obeležiti eventualne izmene (NE TREBA PONOVO POPUNJAVATI PRIJAVNE LISTOVE).
Prijavni list igrači
Prijavni list Mlađi pioniri
Prijavni list službena lica

Dugovanja klubova
16.01.2015
Podsećamo klubove da su svi rokovi za drugi deo članarine prošli i da nijedan klub neće moći da licencira ekipe dok ne izmiri obaveze prea KSB.

Testiranje sudija sa lista 1MRL Centar i 2MRL Centar
13.01.2015
Obaveštavamo vas da će obavezno testiranje na polu sezoni biti održano u Beogradu od 16,30 u četvrtak 29.01.2015. u hali Šumice u Ustaničkoj 125, do kada je predviđeno okupljanje kandidata i da ste u obavezi da pristupite istom.
Na testiranju će se raditi fitnes test i test poznavanja pravila igre.
Svako neodazivanje ili pokazani loši rezultati na samom testiranju
biće razmatrani od strane sudijske komisije KSB i člana TK KSS zaduženog za suđenje i kao i prethodnih sezona, podleći određenim konsekvencama.

Želimo Vam srećne i uspešne Božićne i novogodišnje praznike i uspešan nastavak sezone!

Članovi SK KSB - Milan Krneta i Milan Vukšić
Predsednik SK KSB – Dragoslav Ljuca

Regionalni trening za devojčice
12.01.2015
Dopis i spiskovi za regionalni trening devojčica možete videti u prilogu
Dopis januar
Spisak 2000
Spisak 2001
Spisak 2002

Prijavljivanje novih ekipa za Regionalnu ligu mlađih pionira, kadeta i juniora
08.01.2015
Prijavu NOVIH ekipa (koje nisu učestvovale u 1. stepenu takmičenja), kao i eventualno odjavljivanje ekipa za nastavak takmičenja u Regionalnoj ligi mlađih pionira, kadeta i juniora klubovi treba da pošalju na e-mail kancelarija@ksb.org.rs najkasnije do srede 14.01.2015. do 15 časova.

U mailu obavezno napisati koje se nove ekipe prijavljuju (npr. Cerak 2, Cerak 3 i Cerak 4) ili koje se odjavljuju i u kojoj kategoriji (ne treba ponovo popunjavati i slati prijavu ukoliko je klub učestvovao u 1. stepenu takmičenja).

VAŽNA NAPOMENA: Ekipe koje su već učestvovale u 1. stepenu takmičenja NE TREBA PONOVO PRIJAVLJIVATI!!!

Turnir u Kortrajku
02.01.2015
Selekcija Beograda tradicionalno je i ove godine učestvovala na velikom Božićnom turniru u belgijskom gradu Kortrajku od 27-29.decembra. Ove godine, zajedno sa dečacima, na put su pošle i devojčice. Turnir okuplja svake godine blizu 100 ekipa iz nekoliko evropskih zemalja, tako je ove godine učestvovalo 97 ekipa različitih kategorija u nadmetanju za najbolje.

Muška selekcija Beograda otputovala je u sledećem sastavu:

1.Jeković Bratislav(Crvena Zvezda)
2.Anđelković Jovan(Crvena Zvezda)
3.Ilkić Aleksandar(Partizan)
4.Bojanić Ivan(Partizan)
5.Jovanović Slobodan(Partizan)
6.Ćirković Nikola(Zemun)
7.Vesković Alen(Žarkovo)
8.Čolović Nikola(Beovuk 72)
9.Trajković Sava(Beovuk 72)

U poslednjem trenutku pred put, na našu veliku žalost, razboleo se Matija Novković iz Slodesa i nije mogao da pođe na turnir.

Selekcija Beograda bila je u B grupi gde su postignuti sledeći rezultati:

HUNGARY BELGRADE 62 : 90
HUNGARY LAHTI 38 : 69
BELGRADE LAHTI 89: 78

Beograd je osvojio prvo mesto u grupi i nastavio takmičenje u najboljih 8 gde su postignuti sledeći rezultati:

NORTHFIELD LAHTI 109 :83
LUDWIGSBURG BELGRADE 57 : 86
ANTWERP BELGIUM 94: 86
USK PRAGUE GBA PRAGUE 44 : 72

Pobedom u 1/4 finala ulazi u polufinale:

NORTHFIELD ANTWERP 79: 81
BELGRADE GBA PRAGUE 80: 73

Pobedom u polufinalu, naša selekcija se našla u finalu i samim tim ostvarila izvanredan uspeh iako je na kraju osvojila drugo mesto, izgubivši od ekipe Antwerp koja je odbranila naslov prvaka od prošle godine.

FINALE
ANTWERP BELGRADE 81 : 73

Trener ekipe bio je naš proslavljeni košarkaš i već dugo godina uspešan trener Vladimir Jokanović kome ovom prilikom čestitamo, zajedno sa igračima, na ovom velikom uspehu.

Dvorana Lange Munte bila je mala da primi sve one koji su želeli da gledaju finalnu utakmicu a za vreme turnira našu delegaciju posetio je zamenik ambasadora sa porodicom, gospodin Andon Sapundži.

Devojčice su nastupile u sledećem sastavu:

1.Ignjatović Anja(Partizan)
2.Mihailović Nikolina(Srbobran)
3.Stojičić Anamarija(Student)
4.Tešić Nina(Crvena Zvezda)
5.Selaković Tina (Radivoj Korać)
6.Curaković Jelena(Novosadska ŽKA)
7.Radojević Jana( Girl Basket)
8.Novković Jelena( Radivoj Korać)
9.Lazić Jovana( Crvena Zvezda)
10.Vučković Milica (Radivoj Korać)

Trener: Aleksandra Radulović

Naša ekipa je bila u grupi A i postigla sledeće rezultate:

CASTORS BRAINE -VBL SELECTION 34 : 66
CASTORS BRAINE - BELGRADE BASKETBALL ASS 28 46
VBL SELECTION - BELGRADE BASKETBALL ASS 68 : 46

U borbi za plasman od 1-8 mesta postignuti su sledeći rezultati:

VBL SELECTION - JURMALA 67 : 54
BELGRADE BASKETBALL ASS - ISRAEL BASKET ACADEMY 41: 49
OYE PLAGE - BBA LUDWIGSBURG 43: 50
SELECTION AWBB - SLOVANKA PRAGUE 51 : 42

U borbi od 5-8 mesta ostvareni su sledeći rezultati:
JURMALA -OYE PLAGE 40 : 56
BELGRADE BASKETBALL ASS -SLOVANKA PRAGUE 61: 87

Naša ekipa osvojila je osmo mesto.

Fizioterapeut je bio Marko Đurković,ekonom Nikola tomić i vođe puta su bili Boban Sinđelić i Nenad Pujaz, članovi predsedništva KSB.
Slike sa turnira

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76

Portal Košarkaškog Saveza Srbije
Registar igraca KSS
Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)
Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)
Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Basket 021


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.
Aktuelno
Organi KSB
Dokumenta
Adresari
Razno
Forum
Javne nabavke
Aktuelnosti
Vesti
Galerija
Linkovi
Kontakt
Adresar klubova
Adresar delegata
Adresar sudija
Adresari
Formulari
Izveštaji
Kazne MK po biltenima 2014/2015
Normativna akta
Odluke
Odluke komisije za takmičenje KSS
Odluke MK
Prelazni rok
Propozicije
Saopštenja 1MRL Centar
Saopštenja 2MRL Centar
Saopštenja LMSL
Saopštenja MK
Nadzorni odbor
Predsedništvo
Skupština
Komisija za rad sa mladjim kategorijama