lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ПИОНИРИ/2. лига/Група 1
1.КК Беовук 72201821348:85438
2.КК Динамик БГ191631341:112035
3.КК Мондо Баскет 191541276:90634
4.КК Ол Стар201281198:118932
5.КК Беостарс 05191361173:102432
6.КК Беостајл2010101240:126230
7.КК Сурчин Добановци209111076:123729
8.КК Беко 2197121119:118326
9.КК Борча196131163:135725
10.КК ИБЦ19514953:106524
11.КК Земун Фитофармација 218414930:106822
12.КК Жарково 220119879:143121
58587 КК Динамик БГ : КК Мондо Баскет
24.04.2019
21:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
58588 КК Ол Стар : КК Борча 74 : 70
21.04.2019
13:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
58589 КК Беостајл : КК Жарково 2 69 : 58
20.04.2019
16:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
58590 КК Беостарс 05 : КК ИБЦ
20.04.2019
11:00
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58591 КК Земун Фитофармација 2 : КК Беко 2
58592 КК Сурчин Добановци : КК Беовук 72 45 : 65
21.04.2019
12:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
58473 КК Динамик БГ : КК Сурчин Добановци 76 : 58
04.11.2018
15:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
58474 КК Ол Стар : КК Земун Фитофармација 2 73 : 58
04.11.2018
13:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
58475 КК Беостајл : КК Беко 2 91 : 83
04.11.2018
17:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
58476 КК Беостарс 05 : КК Мондо Баскет 43 : 39
09.11.2018
20:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58477 КК Беовук 72 : КК Борча 79 : 26
06.11.2018
20:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
58478 КК ИБЦ : КК Жарково 2 65 : 37
03.11.2018
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
58479 КК Динамик БГ : КК Ол Стар 75 : 57
10.11.2018
18:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
58480 КК Борча : КК ИБЦ 68 : 62
13.11.2018
20:35
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58481 КК Мондо Баскет : КК Беовук 72 41 : 88
11.11.2018
13:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
58482 КК Беко 2 : КК Беостарс 05 43 : 63
16.11.2018
20:30
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58483 КК Земун Фитофармација 2 : КК Беостајл 57 : 54
14.11.2018
20:15
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
58484 КК Сурчин Добановци : КК Жарково 2 74 : 34
11.11.2018
12:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
58485 КК Ол Стар : КК Сурчин Добановци 69 : 62
18.11.2018
13:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
58486 КК Беостајл : КК Динамик БГ 69 : 86
17.11.2018
16:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
58487 КК Беостарс 05 : КК Земун Фитофармација 2 59 : 44
17.11.2018
12:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58488 КК Беовук 72 : КК Беко 2 84 : 30
20.11.2018
20:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
58489 КК ИБЦ : КК Мондо Баскет 46 : 56
17.11.2018
19:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
58490 КК Жарково 2 : КК Борча 47 : 54
18.11.2018
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58491 КК Динамик БГ : КК Беостарс 05 64 : 69
24.11.2018
18:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
58492 КК Ол Стар : КК Беостајл 75 : 69
25.11.2018
13:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
58493 КК Мондо Баскет : КК Жарково 2 73 : 35
25.11.2018
19:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
58494 КК Беко 2 : КК ИБЦ 70 : 43
24.11.2018
13:20
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
58495 КК Земун Фитофармација 2 : КК Беовук 72 39 : 71
25.11.2018
14:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
58496 КК Сурчин Добановци : КК Борча 87 : 79
24.11.2018
12:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
58497 КК Беостајл : КК Сурчин Добановци 75 : 61
02.12.2018
16:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
58498 КК Беостарс 05 : КК Ол Стар 52 : 46
01.12.2018
12:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58499 КК Беовук 72 : КК Динамик БГ 71 : 44
02.12.2018
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
58500 КК ИБЦ : КК Земун Фитофармација 2 42 : 56
06.12.2018
21:30
Михајло Петровић Алас ( Господар Јованова 22)
58501 КК Жарково 2 : КК Беко 2 38 : 85
02.12.2018
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58502 КК Борча : КК Мондо Баскет 50 : 95
04.12.2018
20:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58503 КК Динамик БГ : КК ИБЦ 81 : 48
08.12.2018
16:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
58504 КК Ол Стар : КК Беовук 72 57 : 65
10.12.2018
20:00
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
58505 КК Беостајл : КК Беостарс 05 67 : 76
09.12.2018
17:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
58506 КК Беко 2 : КК Борча 68 : 60
09.12.2018
12:20
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
58507 КК Земун Фитофармација 2 : КК Жарково 2 66 : 35
08.12.2018
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
58508 КК Сурчин Добановци : КК Мондо Баскет 55 : 71
07.12.2018
21:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
58509 КК Беостарс 05 : КК Сурчин Добановци 72 : 36
14.12.2018
20:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58510 КК Беовук 72 : КК Беостајл 53 : 37
16.12.2018
12:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
58511 КК ИБЦ : КК Ол Стар 36 : 48
15.12.2018
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
58512 КК Жарково 2 : КК Динамик БГ 52 : 81
16.12.2018
14:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58513 КК Борча : КК Земун Фитофармација 2 85 : 84
25.12.2018
20:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58514 КК Мондо Баскет : КК Беко 2 72 : 50
15.12.2018
21:00
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
58515 КК Динамик БГ : КК Борча 81 : 43
22.12.2018
16:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
58516 КК Ол Стар : КК Жарково 2 59 : 42
23.12.2018
13:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
58517 КК Беостајл : КК ИБЦ 60 : 50
23.12.2018
15:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
58518 КК Беостарс 05 : КК Беовук 72 53 : 46
21.12.2018
20:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58519 КК Земун Фитофармација 2 : КК Мондо Баскет 36 : 51
22.12.2018
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
58520 КК Сурчин Добановци : КК Беко 2 58 : 53
23.12.2018
14:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
58521 КК Беовук 72 : КК Сурчин Добановци 67 : 37
12.01.2019
11:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
58522 КК ИБЦ : КК Беостарс 05 43 : 55
12.01.2019
12:10
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
58523 КК Жарково 2 : КК Беостајл 43 : 68
13.01.2019
14:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58524 КК Борча : КК Ол Стар 80 : 50
13.01.2019
16:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58525 КК Мондо Баскет : КК Динамик БГ 55 : 56
13.01.2019
17:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
58526 КК Беко 2 : КК Земун Фитофармација 2 65 : 51
30.12.2018
12:20
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
58527 КК Динамик БГ : КК Беко 2 68 : 54
20.01.2019
17:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
58528 КК Ол Стар : КК Мондо Баскет 56 : 51
19.01.2019
13:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
58529 КК Беостајл : КК Борча 79 : 78
19.01.2019
18:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
58530 КК Беостарс 05 : КК Жарково 2 72 : 37
19.01.2019
19:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58531 КК Беовук 72 : КК ИБЦ 47 : 32
20.01.2019
11:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
58532 КК Сурчин Добановци : КК Земун Фитофармација 2 41 : 32
19.01.2019
12:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
58533 КК ИБЦ : КК Сурчин Добановци 41 : 47
31.01.2019
21:30
Михајло Петровић Алас ( Господар Јованова 22)
58534 КК Жарково 2 : КК Беовук 72 31 : 87
27.01.2019
14:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58535 КК Борча : КК Беостарс 05 62 : 56
27.01.2019
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58536 КК Мондо Баскет : КК Беостајл 82 : 49
30.01.2019
21:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
58537 КК Беко 2 : КК Ол Стар 71 : 76
27.01.2019
14:30
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
58538 КК Земун Фитофармација 2 : КК Динамик БГ 46 : 56
26.01.2019
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
58539 КК Жарково 2 : КК ИБЦ 53 : 66
23.02.2019
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58540 КК Борча : КК Беовук 72 56 : 73
23.02.2019
17:25
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58541 КК Мондо Баскет : КК Беостарс 05 69 : 47
23.02.2019
18:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
58542 КК Беко 2 : КК Беостајл 60 : 49
23.02.2019
13:20
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
58543 КК Земун Фитофармација 2 : КК Ол Стар 49 : 57
28.02.2019
20:00
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
58544 КК Сурчин Добановци : КК Динамик БГ 54 : 57
23.02.2019
12:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
58545 КК Ол Стар : КК Динамик БГ 64 : 66
04.03.2019
20:00
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
58546 КК Беостајл : КК Земун Фитофармација 2 56 : 49
02.03.2019
15:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
58547 КК Беостарс 05 : КК Беко 2 61 : 46
07.03.2019
21:00
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
58548 КК Беовук 72 : КК Мондо Баскет 58 : 61
02.03.2019
16:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
58549 КК ИБЦ : КК Борча 60 : 37
02.03.2019
13:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
58550 КК Жарково 2 : КК Сурчин Добановци 58 : 52
03.03.2019
17:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58551 КК Динамик БГ : КК Беостајл 64 : 52
09.03.2019
16:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
58552 КК Борча : КК Жарково 2 76 : 43
10.03.2019
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58553 КК Мондо Баскет : КК ИБЦ 75 : 44
09.03.2019
19:45
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
58554 КК Беко 2 : КК Беовук 72 59 : 75
10.03.2019
12:20
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
58555 КК Земун Фитофармација 2 : КК Беостарс 05 53 : 70
09.03.2019
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
58556 КК Сурчин Добановци : КК Ол Стар 52 : 47
10.03.2019
15:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
58557 КК Беостајл : КК Ол Стар 78 : 43
16.03.2019
17:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
58558 КК Беостарс 05 : КК Динамик БГ 80 : 89
17.03.2019
12:05
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58559 КК Беовук 72 : КК Земун Фитофармација 2 57 : 34
19.03.2019
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
58560 КК ИБЦ : КК Беко 2 64 : 46
17.03.2019
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
58561 КК Жарково 2 : КК Мондо Баскет 40 : 63
16.03.2019
17:15
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58562 КК Борча : КК Сурчин Добановци 65 : 76
16.03.2019
20:00
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58563 КК Динамик БГ : КК Беовук 72 65 : 72
23.03.2019
16:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
58564 КК Ол Стар : КК Беостарс 05 74 : 60
25.03.2019
20:00
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
58565 КК Мондо Баскет : КК Борча 86 : 30
24.03.2019
19:45
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
58566 КК Беко 2 : КК Жарково 2 69 : 43
24.03.2019
12:20
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
58567 КК Земун Фитофармација 2 : КК ИБЦ 44 : 61
23.03.2019
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
58568 КК Сурчин Добановци : КК Беостајл 53 : 48
24.03.2019
12:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
58569 КК Беостарс 05 : КК Беостајл 60 : 65
30.03.2019
11:10
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58570 КК Беовук 72 : КК Ол Стар 52 : 20
30.03.2019
15:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
58571 КК ИБЦ : КК Динамик БГ 61 : 71
30.03.2019
15:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
58572 КК Жарково 2 : КК Земун Фитофармација 2 56 : 85
31.03.2019
16:10
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58573 КК Борча : КК Беко 2 66 : 71
31.03.2019
16:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58574 КК Мондо Баскет : КК Сурчин Добановци 88 : 30
30.03.2019
18:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
58575 КК Динамик БГ : КК Жарково 2 75 : 37
06.04.2019
16:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
58576 КК Ол Стар : КК ИБЦ 61 : 41
07.04.2019
13:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
58577 КК Беостајл : КК Беовук 72 52 : 83
06.04.2019
16:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
58578 КК Беко 2 : КК Мондо Баскет 46 : 69
07.04.2019
13:30
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
58579 КК Земун Фитофармација 2 : КК Борча
01.01.2019
58580 КК Сурчин Добановци : КК Беостарс 05 46 : 90
07.04.2019
13:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
58581 КК Беовук 72 : КК Беостарс 05 55 : 35
15.04.2019
20:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
58582 КК ИБЦ : КК Беостајл 48 : 53
14.04.2019
12:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
58583 КК Жарково 2 : КК Ол Стар 60 : 92
13.04.2019
13:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58584 КК Борча : КК Динамик БГ 78 : 86
16.04.2019
20:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58585 КК Мондо Баскет : КК Земун Фитофармација 2 79 : 47
17.04.2019
21:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
58586 КК Беко 2 : КК Сурчин Добановци 50 : 52
15.04.2019
20:35
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
58587 КК Динамик БГ : КК Мондо Баскет
24.04.2019
21:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
58588 КК Ол Стар : КК Борча 74 : 70
21.04.2019
13:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
58589 КК Беостајл : КК Жарково 2 69 : 58
20.04.2019
16:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
58590 КК Беостарс 05 : КК ИБЦ
20.04.2019
11:00
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58591 КК Земун Фитофармација 2 : КК Беко 2
58592 КК Сурчин Добановци : КК Беовук 72 45 : 65
21.04.2019
12:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)