lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/2. лига
1.ОКК Београд221751628:135239
2.КК Сава221751555:140639
3.КК Чубура221661595:141438
4.КК Витез221481760:156936
5.КК Борча 221391398:131735
6.КК Шутер221391652:151035
7.КК Колеџ Београд2210121531:163432
8.КК Раднички (Обреновац)229131553:158331
9.КК Церак 227151429:150929
10.КК Еко Спорт 2227151372:155529
11.КК Баск226161438:158828
12.КК Шампион БГД223191359:183325
58827 КК Чубура : КК Шампион БГД 97 : 57
11.11.2018
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
58828 КК Сава : КК Раднички (Обреновац) 76 : 69
10.11.2018
10:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
58829 ОКК Београд : КК Церак 102 : 74
11.11.2018
17:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58830 КК Шутер : КК Баск 104 : 63
11.11.2018
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
58831 КК Еко Спорт 2 : КК Колеџ Београд 56 : 60
10.11.2018
13:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58832 КК Борча : КК Витез 47 : 61
10.11.2018
16:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58833 КК Чубура : КК Сава 75 : 57
18.11.2018
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
58834 КК Колеџ Београд : КК Борча 69 : 74
18.11.2018
11:30
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
58835 КК Баск : КК Еко Спорт 2 81 : 80
17.11.2018
13:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
58836 КК Церак : КК Шутер 74 : 86
22.11.2018
21:15
Франце Прешерн ( Станка Пауновића Вељка 45)
58837 КК Раднички (Обреновац) : ОКК Београд 47 : 62
16.11.2018
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
58838 КК Шампион БГД : КК Витез 64 : 87
15.11.2018
21:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
58839 КК Сава : КК Шампион БГД 81 : 53
24.11.2018
10:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
58840 ОКК Београд : КК Чубура 73 : 67
25.11.2018
10:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58841 КК Шутер : КК Раднички (Обреновац) 64 : 58
25.11.2018
21:00
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
58842 КК Еко Спорт 2 : КК Церак 74 : 64
24.11.2018
11:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58843 КК Борча : КК Баск 55 : 49
27.11.2018
20:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58844 КК Витез : КК Колеџ Београд 83 : 63
24.11.2018
16:00
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
58845 КК Чубура : КК Шутер 92 : 69
04.12.2018
20:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
58846 КК Сава : ОКК Београд 73 : 67
02.12.2018
16:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
58847 КК Баск : КК Витез 60 : 79
01.12.2018
17:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
58848 КК Церак : КК Борча 32 : 41
06.12.2018
21:15
Франце Прешерн ( Станка Пауновића Вељка 45)
58849 КК Раднички (Обреновац) : КК Еко Спорт 2 76 : 66
02.12.2018
20:45
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
58850 КК Шампион БГД : КК Колеџ Београд 77 : 68
29.11.2018
21:40
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
58851 ОКК Београд : КК Шампион БГД 85 : 52
09.12.2018
10:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58852 КК Шутер : КК Сава 71 : 76
08.12.2018
13:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
58853 КК Еко Спорт 2 : КК Чубура 56 : 65
08.12.2018
11:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58854 КК Борча : КК Раднички (Обреновац) 63 : 53
08.12.2018
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58855 КК Витез : КК Церак 74 : 43
09.12.2018
16:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
58856 КК Колеџ Београд : КК Баск 91 : 62
08.12.2018
14:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
58857 КК Чубура : КК Борча 71 : 47
11.12.2018
20:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
58858 КК Сава : КК Еко Спорт 2 74 : 64
12.12.2018
16:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
58859 ОКК Београд : КК Шутер 76 : 75
12.12.2018
21:40
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58860 КК Церак : КК Колеџ Београд 57 : 62
13.12.2018
21:15
Франце Прешерн ( Станка Пауновића Вељка 45)
58861 КК Раднички (Обреновац) : КК Витез 89 : 84
13.12.2018
22:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
58862 КК Шампион БГД : КК Баск 72 : 87
13.12.2018
21:40
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
58863 КК Шутер : КК Шампион БГД 94 : 88
16.12.2018
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
58864 КК Еко Спорт 2 : ОКК Београд 57 : 51
16.12.2018
16:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58865 КК Борча : КК Сава 74 : 38
18.12.2018
20:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58866 КК Витез : КК Чубура 89 : 56
15.12.2018
16:00
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
58867 КК Колеџ Београд : КК Раднички (Обреновац) 101 : 99
15.12.2018
13:20
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
58868 КК Баск : КК Церак 61 : 63
15.12.2018
20:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
58869 КК Чубура : КК Колеџ Београд 81 : 64
25.12.2018
20:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
58870 КК Сава : КК Витез 59 : 63
22.12.2018
11:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
58871 ОКК Београд : КК Борча 51 : 54
22.12.2018
18:10
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58872 КК Шутер : КК Еко Спорт 2 72 : 62
22.12.2018
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
58873 КК Раднички (Обреновац) : КК Баск 72 : 51
23.12.2018
16:50
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
58874 КК Шампион БГД : КК Церак 51 : 84
23.12.2018
13:40
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
58875 КК Еко Спорт 2 : КК Шампион БГД 62 : 54
12.01.2019
13:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58876 КК Борча : КК Шутер 86 : 77
13.01.2019
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58877 КК Витез : ОКК Београд 91 : 104
13.01.2019
16:10
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
58878 КК Колеџ Београд : КК Сава 60 : 76
15.01.2018
21:20
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
58879 КК Баск : КК Чубура 48 : 51
13.01.2019
15:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
58880 КК Церак : КК Раднички (Обреновац) 66 : 72
17.01.2019
21:15
Франце Прешерн ( Станка Пауновића Вељка 45)
58881 КК Чубура : КК Церак 79 : 59
22.01.2019
20:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
58882 КК Сава : КК Баск 90 : 63
19.01.2019
14:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
58883 ОКК Београд : КК Колеџ Београд 89 : 56
19.01.2019
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58884 КК Шутер : КК Витез 84 : 69
03.02.2019
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
58885 КК Еко Спорт 2 : КК Борча 67 : 60
19.01.2019
13:45
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58886 КК Шампион БГД : КК Раднички (Обреновац) 82 : 79
19.01.2019
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
58887 КК Борча : КК Шампион БГД 87 : 55
27.01.2019
16:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58888 КК Витез : КК Еко Спорт 2 97 : 70
24.01.2019
21:40
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
58889 КК Колеџ Београд : КК Шутер 71 : 94
25.01.2019
21:20
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
58890 КК Баск : ОКК Београд 70 : 49
26.01.2019
16:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
58891 КК Церак : КК Сава 76 : 85
27.01.2019
17:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
58892 КК Раднички (Обреновац) : КК Чубура 75 : 73
27.01.2019
20:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
58893 КК Витез : КК Борча 79 : 75
31.01.2019
21:40
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
58894 КК Колеџ Београд : КК Еко Спорт 2 78 : 68
29.01.2019
21:20
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
58895 КК Баск : КК Шутер 61 : 55
01.02.2019
16:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
58896 КК Церак : ОКК Београд 61 : 57
31.01.2019
21:15
Франце Прешерн ( Станка Пауновића Вељка 45)
58897 КК Раднички (Обреновац) : КК Сава 64 : 88
25.01.2019
17:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
58898 КК Шампион БГД : КК Чубура 54 : 72
29.01.2019
21:40
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
58899 КК Сава : КК Чубура 75 : 73
23.02.2019
14:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
58900 ОКК Београд : КК Раднички (Обреновац) 91 : 85
23.02.2019
15:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58901 КК Шутер : КК Церак 69 : 63
24.02.2019
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
58902 КК Еко Спорт 2 : КК Баск 64 : 56
23.02.2019
13:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58903 КК Борча : КК Колеџ Београд 69 : 78
26.02.2019
20:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58904 КК Витез : КК Шампион БГД 119 : 53
23.02.2019
16:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
58905 КК Чубура : ОКК Београд 56 : 66
27.02.2019
12:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
58906 КК Колеџ Београд : КК Витез 97 : 90
01.03.2019
21:20
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
58907 КК Баск : КК Борча 51 : 57
28.02.2019
15:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
58908 КК Церак : КК Еко Спорт 2 82 : 45
28.02.2019
21:15
Франце Прешерн ( Станка Пауновића Вељка 45)
58909 КК Раднички (Обреновац) : КК Шутер 81 : 67
26.02.2019
17:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
58910 КК Шампион БГД : КК Сава 58 : 75
28.02.2019
21:40
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
58911 ОКК Београд : КК Сава 69 : 58
03.03.2019
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58912 КК Шутер : КК Чубура 89 : 39
03.03.2019
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
58913 КК Еко Спорт 2 : КК Раднички (Обреновац) 67 : 54
02.03.2019
15:40
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58914 КК Борча : КК Церак 64 : 43
05.03.2019
20:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58915 КК Витез : КК Баск 121 : 115
05.03.2019
22:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
58916 КК Колеџ Београд : КК Шампион БГД 89 : 73
05.03.2019
21:20
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
58917 КК Чубура : КК Еко Спорт 2 69 : 57
10.03.2019
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
58918 КК Сава : КК Шутер 72 : 57
10.03.2019
21:00
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
58919 КК Баск : КК Колеџ Београд 49 : 69
10.03.2019
16:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
58920 КК Церак : КК Витез 66 : 57
14.03.2019
21:15
Франце Прешерн ( Станка Пауновића Вељка 45)
58921 КК Раднички (Обреновац) : КК Борча 60 : 71
09.03.2019
20:45
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
58922 КК Шампион БГД : ОКК Београд 41 : 70
09.03.2019
13:10
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
58923 КК Шутер : ОКК Београд 50 : 73
17.03.2019
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
58924 КК Еко Спорт 2 : КК Сава 44 : 56
16.03.2019
15:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58925 КК Борча : КК Чубура 55 : 73
17.03.2019
16:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58926 КК Витез : КК Раднички (Обреновац) 85 : 69
16.03.2019
16:30
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
58927 КК Колеџ Београд : КК Церак 66 : 54
15.03.2019
21:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
58928 КК Баск : КК Шампион БГД 86 : 63
16.03.2019
19:00
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
58929 КК Чубура : КК Витез 89 : 71
26.03.2019
20:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
58930 КК Сава : КК Борча 62 : 47
23.03.2019
12:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
58931 ОКК Београд : КК Еко Спорт 2 88 : 59
23.03.2019
19:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58932 КК Церак : КК Баск 73 : 67
28.03.2019
21:15
Франце Прешерн ( Станка Пауновића Вељка 45)
58933 КК Раднички (Обреновац) : КК Колеџ Београд 73 : 64
25.03.2019
20:50
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
58934 КК Шампион БГД : КК Шутер 66 : 86
23.03.2019
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
58935 КК Еко Спорт 2 : КК Шутер 52 : 80
02.04.2019
21:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58936 КК Борча : ОКК Београд 48 : 61
28.03.2019
20:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58937 КК Витез : КК Сава 72 : 62
28.03.2019
21:40
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
58938 КК Колеџ Београд : КК Чубура 60 : 74
28.03.2019
21:15
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
58939 КК Баск : КК Раднички (Обреновац) 73 : 61
27.03.2019
16:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
58940 КК Церак : КК Шампион БГД 101 : 65
21.03.2019
21:15
Франце Прешерн ( Станка Пауновића Вељка 45)
58941 КК Чубура : КК Баск 78 : 66
02.04.2019
20:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
58942 КК Сава : КК Колеџ Београд 68 : 50
31.03.2019
12:25
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
58943 ОКК Београд : КК Витез 80 : 59
03.04.2019
21:45
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58944 КК Шутер : КК Борча 61 : 56
31.03.2019
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
58945 КК Раднички (Обреновац) : КК Церак 68 : 61
30.03.2019
15:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
58946 КК Шампион БГД : КК Еко Спорт 2 83 : 80
28.03.2019
20:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
58947 КК Борча : КК Еко Спорт 2 106 : 67
07.04.2019
16:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58948 КК Витез : КК Шутер 81 : 69
06.04.2019
16:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
58949 КК Колеџ Београд : ОКК Београд 64 : 89
05.04.2019
21:15
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
58950 КК Баск : КК Сава 64 : 66
07.04.2019
14:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
58951 КК Церак : КК Чубура 60 : 76
11.04.2019
21:15
Франце Прешерн ( Станка Пауновића Вељка 45)
58952 КК Раднички (Обреновац) : КК Шампион БГД 82 : 39
08.04.2019
20:50
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
58953 КК Чубура : КК Раднички (Обреновац) 89 : 67
14.04.2019
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
58954 КК Сава : КК Церак 88 : 73
19.03.2019
13:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
58955 ОКК Београд : КК Баск 75 : 55
15.04.2019
21:45
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58956 КК Шутер : КК Колеџ Београд 79 : 51
14.04.2019
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
58957 КК Еко Спорт 2 : КК Витез 55 : 49
13.04.2019
15:45
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58958 КК Шампион БГД : КК Борча 59 : 62
15.04.2019
21:15
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)