lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ЈУНИОРИ/Регионална лига/Група 1
1.КК Веба Баскет161421207:97730
2.КК Мондо Баскет16142963:75530
3.КК Слодес 2161061190:102326
4.КК Жарково 2161061174:99626
5.КК Блокови16881027:101224
6.КК Скадарлија16610947:103122
7.КК Барајево16511861:115921
8.КК Баново Брдо16313950:109319
9.КК Умка Џез16214754:102718
58960 КК Слодес 2 : КК Баново Брдо 97 : 73
15.11.2018
11:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
58961 КК Веба Баскет : КК Умка Џез 77 : 49
10.11.2018
09:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
58962 КК Жарково 2 : КК Блокови 68 : 69
11.11.2018
12:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58963 КК Барајево : КК Скадарлија 47 : 41
15.11.2018
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
КК Мондо Баскет - слободна екипа
58964 КК Мондо Баскет : КК Слодес 2 65 : 51
18.11.2018
16:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
58965 КК Блокови : КК Барајево 98 : 44
17.11.2018
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
58966 КК Умка Џез : КК Жарково 2 52 : 68
18.11.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58967 КК Баново Брдо : КК Веба Баскет 80 : 86
18.11.2018
16:30
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Скадарлија - слободна екипа
58970 КК Веба Баскет : КК Мондо Баскет 49 : 55
25.11.2018
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58971 КК Жарково 2 : КК Баново Брдо 79 : 58
25.11.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58972 КК Барајево : КК Умка Џез 65 : 63
27.11.2018
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
58973 КК Скадарлија : КК Блокови 72 : 67
25.11.2018
11:40
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
КК Слодес 2 - слободна екипа
58974 КК Мондо Баскет : КК Жарково 2 62 : 51
01.12.2018
14:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
58975 КК Слодес 2 : КК Веба Баскет 82 : 96
02.12.2018
11:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
58976 КК Умка Џез : КК Скадарлија 59 : 56
02.12.2018
13:20
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
58977 КК Баново Брдо : КК Барајево 63 : 37
01.12.2018
13:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Блокови - слободна екипа
58980 КК Жарково 2 : КК Слодес 2 83 : 85
09.12.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58981 КК Барајево : КК Мондо Баскет 32 : 66
17.12.2018
20:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
58982 КК Скадарлија : КК Баново Брдо 67 : 52
08.12.2018
12:00
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
58983 КК Блокови : КК Умка Џез 61 : 60
08.12.2018
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК Веба Баскет - слободна екипа
58984 КК Мондо Баскет : КК Скадарлија 67 : 33
15.12.2018
19:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
58985 КК Слодес 2 : КК Барајево 61 : 64
05.02.2019
14:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
58986 КК Веба Баскет : КК Жарково 2 72 : 67
15.12.2018
10:00
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
58987 КК Баново Брдо : КК Блокови 53 : 59
16.12.2018
17:30
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Умка Џез - слободна екипа
58990 КК Барајево : КК Веба Баскет 49 : 71
25.12.2018
21:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
58991 КК Скадарлија : КК Слодес 2 51 : 56
22.12.2018
11:15
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
58992 КК Блокови : КК Мондо Баскет 55 : 60
23.12.2018
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
58993 КК Умка Џез : КК Баново Брдо 49 : 56
22.12.2018
16:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
КК Жарково 2 - слободна екипа
58994 КК Мондо Баскет : КК Умка Џез 61 : 40
13.01.2019
15:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
58995 КК Слодес 2 : КК Блокови 72 : 53
12.01.2019
14:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
58996 КК Веба Баскет : КК Скадарлија 92 : 44
12.01.2019
19:25
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
58997 КК Жарково 2 : КК Барајево 95 : 47
12.01.2019
14:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
КК Баново Брдо - слободна екипа
59000 КК Скадарлија : КК Жарково 2 71 : 84
20.01.2019
11:35
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
59001 КК Блокови : КК Веба Баскет 58 : 82
19.01.2019
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
59002 КК Умка Џез : КК Слодес 2 58 : 54
19.01.2019
21:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
59003 КК Баново Брдо : КК Мондо Баскет 36 : 70
21.01.2019
20:50
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Барајево - слободна екипа
59004 КК Скадарлија : КК Барајево 84 : 51
29.01.2019
21:45
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
59005 КК Блокови : КК Жарково 2 68 : 74
27.01.2019
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
59006 КК Умка Џез : КК Веба Баскет 36 : 56
26.01.2019
20:20
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
59007 КК Баново Брдо : КК Слодес 2 65 : 70
26.01.2019
15:45
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Мондо Баскет - слободна екипа
59009 КК Слодес 2 : КК Мондо Баскет 44 : 51
23.02.2019
15:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
59010 КК Веба Баскет : КК Баново Брдо 77 : 60
23.02.2019
19:20
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
59011 КК Жарково 2 : КК Умка Џез 89 : 40
24.02.2019
12:20
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
59012 КК Барајево : КК Блокови 59 : 64
23.02.2019
12:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
КК Скадарлија - слободна екипа
59014 КК Мондо Баскет : КК Веба Баскет 58 : 87
03.03.2019
14:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
59015 КК Блокови : КК Скадарлија 89 : 54
24.02.2019
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
59016 КК Умка Џез : КК Барајево 54 : 59
02.03.2019
21:00
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
59017 КК Баново Брдо : КК Жарково 2 56 : 71
27.02.2019
21:00
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Слодес 2 - слободна екипа
59019 КК Веба Баскет : КК Слодес 2 72 : 69
09.03.2019
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
59020 КК Жарково 2 : КК Мондо Баскет 62 : 55
10.03.2019
16:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
59021 КК Барајево : КК Баново Брдо 83 : 79
12.03.2019
21:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
59022 КК Скадарлија : КК Умка Џез 68 : 38
10.03.2019
11:40
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
КК Блокови - слободна екипа
59024 КК Мондо Баскет : КК Барајево 68 : 45
17.03.2019
15:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
59025 КК Слодес 2 : КК Жарково 2 76 : 70
20.03.2019
15:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
59026 КК Умка Џез : КК Блокови 34 : 54
16.03.2019
21:00
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
59027 КК Баново Брдо : КК Скадарлија 53 : 72
17.03.2019
18:45
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Веба Баскет - слободна екипа
59029 КК Жарково 2 : КК Веба Баскет 63 : 75
23.03.2019
12:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
59030 КК Барајево : КК Слодес 2 55 : 104
24.03.2019
11:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
59031 КК Скадарлија : КК Мондо Баскет 51 : 60
24.03.2019
10:45
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
59032 КК Блокови : КК Баново Брдо 71 : 51
23.03.2019
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК Умка Џез - слободна екипа
59034 КК Мондо Баскет : КК Блокови 50 : 34
31.03.2019
14:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
59035 КК Слодес 2 : КК Скадарлија 75 : 53
05.04.2019
15:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
59036 КК Веба Баскет : КК Барајево 76 : 66
30.03.2019
19:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
59037 КК Баново Брдо : КК Умка Џез 61 : 41
30.03.2019
13:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Жарково 2 - слободна екипа
59039 КК Барајево : КК Жарково 2 58 : 72
04.04.2019
21:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
59040 КК Скадарлија : КК Веба Баскет 78 : 63
07.04.2019
12:15
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
59041 КК Блокови : КК Слодес 2 64 : 103
07.04.2019
16:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
59042 КК Умка Џез : КК Мондо Баскет 31 : 51
07.04.2019
17:00
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
КК Баново Брдо - слободна екипа
59044 КК Мондо Баскет : КК Баново Брдо 64 : 54
14.04.2019
14:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
59045 КК Слодес 2 : КК Умка Џез 91 : 50
14.04.2019
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
59046 КК Веба Баскет : КК Блокови 76 : 63
14.04.2019
11:20
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
59047 КК Жарково 2 : КК Скадарлија 78 : 52
14.04.2019
12:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
КК Барајево - слободна екипа