lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ЈУНИОРИ/Регионална лига/Група 1
1.КК Веба Баскет541380:3339
2.КК Мондо Баскет440249:1848
3.КК Жарково 2624416:3988
4.КК Скадарлија523269:2927
5.КК Блокови431295:2447
6.КК Баново Брдо514326:3666
7.КК Барајево422193:2656
8.КК Слодес 2422315:3176
9.КК Умка Џез514283:3276
58984 КК Мондо Баскет : КК Скадарлија 67 : 33
15.12.2018
19:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
58985 КК Слодес 2 : КК Барајево
16.12.2018
14:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
58986 КК Веба Баскет : КК Жарково 2 72 : 67
15.12.2018
10:00
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
58987 КК Баново Брдо : КК Блокови
16.12.2018
17:30
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Умка Џез - слободна екипа
58960 КК Слодес 2 : КК Баново Брдо 97 : 73
15.11.2018
11:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
58961 КК Веба Баскет : КК Умка Џез 77 : 49
10.11.2018
09:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
58962 КК Жарково 2 : КК Блокови 68 : 69
11.11.2018
12:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58963 КК Барајево : КК Скадарлија 47 : 41
15.11.2018
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
КК Мондо Баскет - слободна екипа
58964 КК Мондо Баскет : КК Слодес 2 65 : 51
18.11.2018
16:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
58965 КК Блокови : КК Барајево 98 : 44
17.11.2018
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
58966 КК Умка Џез : КК Жарково 2 52 : 68
18.11.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58967 КК Баново Брдо : КК Веба Баскет 80 : 86
18.11.2018
16:30
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Скадарлија - слободна екипа
58970 КК Веба Баскет : КК Мондо Баскет 49 : 55
25.11.2018
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58971 КК Жарково 2 : КК Баново Брдо 79 : 58
25.11.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58972 КК Барајево : КК Умка Џез 65 : 63
27.11.2018
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
58973 КК Скадарлија : КК Блокови 72 : 67
25.11.2018
11:40
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
КК Слодес 2 - слободна екипа
58974 КК Мондо Баскет : КК Жарково 2 62 : 51
01.12.2018
14:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
58975 КК Слодес 2 : КК Веба Баскет 82 : 96
02.12.2018
11:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
58976 КК Умка Џез : КК Скадарлија 59 : 56
02.12.2018
13:20
Лола (Железник) ( Томе Буша 4)
58977 КК Баново Брдо : КК Барајево 63 : 37
01.12.2018
13:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Блокови - слободна екипа
58980 КК Жарково 2 : КК Слодес 2 83 : 85
09.12.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58981 КК Барајево : КК Мондо Баскет
17.12.2018
20:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
58982 КК Скадарлија : КК Баново Брдо 67 : 52
08.12.2018
12:00
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
58983 КК Блокови : КК Умка Џез 61 : 60
08.12.2018
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК Веба Баскет - слободна екипа
58984 КК Мондо Баскет : КК Скадарлија 67 : 33
15.12.2018
19:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
58985 КК Слодес 2 : КК Барајево
16.12.2018
14:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
58986 КК Веба Баскет : КК Жарково 2 72 : 67
15.12.2018
10:00
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
58987 КК Баново Брдо : КК Блокови
16.12.2018
17:30
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Умка Џез - слободна екипа