lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

КАДЕТИ/Регионална лига/Група 1
1.КК Коњарник191721331:109236
2.КК Шампион БГД181441174:100932
3.КК Ас Баскет191361166:104432
4.КК Сурчин Добановци191271203:108131
5.КК Сава 3181261183:102030
6.КК Шутер 2191091221:116229
7.КК Слодес 218991004:103427
8.КК Мондо Баскет198111080:110327
9.КК Рас 197121135:119626
10.КК Визура 4195141010:126824
11.КК Колеџ Београд 2194151191:133423
12.ШКК Звездара 318117848:120319
59691 КК Шутер 2 : КК Рас 64 : 61
20.04.2019
14:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59692 КК Мондо Баскет : КК Сурчин Добановци 41 : 66
20.04.2019
12:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
59693 КК Слодес 2 : КК Шампион БГД
59694 ШКК Звездара 3 : КК Сава 3
59695 КК Визура 4 : КК Ас Баскет 44 : 63
20.04.2019
10:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59696 КК Колеџ Београд 2 : КК Коњарник 82 : 94
18.04.2019
21:15
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
59583 КК Сава 3 : КК Коњарник 59 : 68
11.11.2018
12:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59584 КК Шампион БГД : КК Ас Баскет 50 : 40
10.11.2018
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
59585 КК Сурчин Добановци : КК Колеџ Београд 2 65 : 57
11.11.2018
14:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
59586 КК Рас : КК Визура 4 76 : 50
10.11.2018
13:40
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
59587 КК Шутер 2 : ШКК Звездара 3 81 : 36
16.11.2018
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59588 КК Мондо Баскет : КК Слодес 2 57 : 63
10.11.2018
17:20
Балон Цлассиц ( Алексиначких Рудара 22 а)
59589 КК Сава 3 : КК Шампион БГД 36 : 64
18.11.2018
12:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59590 ШКК Звездара 3 : КК Мондо Баскет 32 : 55
18.11.2018
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
59591 КК Визура 4 : КК Шутер 2 44 : 76
17.11.2018
16:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59592 КК Колеџ Београд 2 : КК Рас 70 : 84
16.11.2018
21:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
59593 КК Ас Баскет : КК Сурчин Добановци 81 : 71
17.11.2018
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
59594 КК Коњарник : КК Слодес 2 64 : 58
18.11.2018
18:15
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
59595 КК Шампион БГД : КК Коњарник 63 : 69
22.11.2018
21:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
59596 КК Сурчин Добановци : КК Сава 3 72 : 67
25.11.2018
13:45
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
59597 КК Рас : КК Ас Баскет 50 : 55
24.11.2018
18:10
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
59598 КК Шутер 2 : КК Колеџ Београд 2 84 : 57
25.11.2018
13:20
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59599 КК Мондо Баскет : КК Визура 4 67 : 49
24.11.2018
17:20
Балон Цлассиц ( Алексиначких Рудара 22 а)
59600 КК Слодес 2 : ШКК Звездара 3 64 : 40
24.11.2018
16:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
59601 КК Сава 3 : КК Рас 88 : 67
02.12.2018
13:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59602 КК Шампион БГД : КК Сурчин Добановци 64 : 62
02.12.2018
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
59603 КК Визура 4 : КК Слодес 2 67 : 54
01.12.2018
14:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59604 КК Колеџ Београд 2 : КК Мондо Баскет 54 : 66
30.11.2018
21:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
59605 КК Ас Баскет : КК Шутер 2 68 : 56
01.12.2018
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
59606 КК Коњарник : ШКК Звездара 3 73 : 42
02.12.2018
18:15
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
59607 КК Сурчин Добановци : КК Коњарник 54 : 72
09.12.2018
12:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
59608 КК Рас : КК Шампион БГД 64 : 54
08.12.2018
13:40
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
59609 КК Шутер 2 : КК Сава 3 62 : 87
08.12.2018
14:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59610 КК Мондо Баскет : КК Ас Баскет 60 : 64
08.12.2018
19:25
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
59611 КК Слодес 2 : КК Колеџ Београд 2 61 : 59
08.12.2018
14:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
59612 ШКК Звездара 3 : КК Визура 4 68 : 69
09.12.2018
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
59613 КК Сава 3 : КК Мондо Баскет 75 : 36
15.12.2018
12:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59614 КК Шампион БГД : КК Шутер 2 66 : 60
15.12.2018
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
59615 КК Сурчин Добановци : КК Рас 61 : 43
21.12.2018
21:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
59616 КК Колеџ Београд 2 : ШКК Звездара 3 85 : 58
14.12.2018
21:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
59617 КК Ас Баскет : КК Слодес 2 71 : 42
16.12.2018
11:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
59618 КК Коњарник : КК Визура 4 77 : 61
15.12.2018
18:15
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
59619 КК Рас : КК Коњарник 56 : 67
22.12.2018
13:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
59620 КК Шутер 2 : КК Сурчин Добановци 63 : 74
22.12.2018
14:45
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59621 КК Мондо Баскет : КК Шампион БГД 73 : 72
22.12.2018
19:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
59622 КК Слодес 2 : КК Сава 3 43 : 65
23.12.2018
14:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59623 ШКК Звездара 3 : КК Ас Баскет 33 : 69
22.12.2018
17:40
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
59624 КК Визура 4 : КК Колеџ Београд 2 50 : 70
22.12.2018
15:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59625 КК Сава 3 : ШКК Звездара 3 70 : 41
13.01.2019
15:10
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59626 КК Шампион БГД : КК Слодес 2 65 : 44
13.01.2019
11:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
59627 КК Сурчин Добановци : КК Мондо Баскет 60 : 46
12.01.2019
19:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
59628 КК Рас : КК Шутер 2 63 : 66
13.01.2019
12:50
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
59629 КК Ас Баскет : КК Визура 4 96 : 41
13.01.2019
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
59630 КК Коњарник : КК Колеџ Београд 2 65 : 45
13.01.2019
18:15
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
59631 КК Шутер 2 : КК Коњарник 60 : 73
18.01.2019
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59632 КК Мондо Баскет : КК Рас 59 : 48
19.01.2019
19:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
59633 КК Слодес 2 : КК Сурчин Добановци 41 : 62
19.01.2019
14:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
59634 ШКК Звездара 3 : КК Шампион БГД 65 : 81
20.01.2019
14:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
59635 КК Визура 4 : КК Сава 3 41 : 83
19.01.2019
16:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59636 КК Колеџ Београд 2 : КК Ас Баскет 72 : 79
18.01.2019
21:15
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
59637 КК Сава 3 : КК Колеџ Београд 2 82 : 60
27.01.2019
14:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59638 КК Шампион БГД : КК Визура 4 54 : 44
26.01.2019
13:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
59639 КК Сурчин Добановци : ШКК Звездара 3 62 : 43
27.01.2019
14:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
59640 КК Рас : КК Слодес 2 34 : 58
26.01.2019
14:40
Уједињене Нације ( Борова 8)
59641 КК Шутер 2 : КК Мондо Баскет 49 : 60
26.01.2019
14:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59642 КК Коњарник : КК Ас Баскет 72 : 76
26.01.2019
18:15
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
59643 КК Мондо Баскет : КК Коњарник 56 : 80
23.02.2019
19:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
59644 КК Слодес 2 : КК Шутер 2 53 : 59
24.02.2019
14:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
59645 ШКК Звездара 3 : КК Рас 45 : 63
23.02.2019
16:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
59646 КК Визура 4 : КК Сурчин Добановци 51 : 71
23.02.2019
20:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59647 КК Колеџ Београд 2 : КК Шампион БГД 63 : 80
25.02.2019
21:20
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
59648 КК Ас Баскет : КК Сава 3 61 : 81
20.02.2019
15:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
59649 КК Слодес 2 : КК Мондо Баскет 77 : 69
02.03.2019
12:45
Хала Слодес ( Борска 92ф)
59650 ШКК Звездара 3 : КК Шутер 2 57 : 42
03.03.2019
14:40
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
59651 КК Визура 4 : КК Рас 84 : 53
02.03.2019
14:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59652 КК Колеџ Београд 2 : КК Сурчин Добановци 43 : 64
07.03.2019
21:20
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
59653 КК Ас Баскет : КК Шампион БГД 40 : 65
03.03.2019
13:30
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
59654 КК Коњарник : КК Сава 3 64 : 48
02.03.2019
18:15
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
59655 КК Шампион БГД : КК Сава 3 61 : 45
10.03.2019
13:10
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
59656 КК Сурчин Добановци : КК Ас Баскет 60 : 52
10.03.2019
12:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
59657 КК Рас : КК Колеџ Београд 2 65 : 64
10.03.2019
13:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
59658 КК Шутер 2 : КК Визура 4 71 : 55
09.03.2019
13:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59659 КК Мондо Баскет : ШКК Звездара 3 85 : 67
09.03.2019
20:00
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
59660 КК Слодес 2 : КК Коњарник 50 : 57
09.03.2019
14:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
59661 КК Сава 3 : КК Сурчин Добановци 75 : 71
16.03.2019
10:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59662 ШКК Звездара 3 : КК Слодес 2 52 : 64
17.03.2019
14:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
59663 КК Визура 4 : КК Мондо Баскет 51 : 50
16.03.2019
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59664 КК Колеџ Београд 2 : КК Шутер 2 72 : 83
18.03.2019
21:20
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
59665 КК Ас Баскет : КК Рас 62 : 57
17.03.2019
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
59666 КК Коњарник : КК Шампион БГД 60 : 68
16.03.2019
18:15
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
59667 КК Сурчин Добановци : КК Шампион БГД 64 : 74
27.03.2019
21:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
59668 КК Рас : КК Сава 3 65 : 49
23.03.2019
16:40
Уједињене Нације ( Борова 8)
59669 КК Шутер 2 : КК Ас Баскет 63 : 40
23.03.2019
14:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59670 КК Мондо Баскет : КК Колеџ Београд 2 76 : 48
23.03.2019
19:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
59671 КК Слодес 2 : КК Визура 4 56 : 47
23.03.2019
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
59672 ШКК Звездара 3 : КК Коњарник 56 : 75
24.03.2019
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
59673 КК Сава 3 : КК Шутер 2 73 : 65
31.03.2019
15:55
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59674 КК Шампион БГД : КК Рас 78 : 75
30.03.2019
11:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
59675 КК Визура 4 : ШКК Звездара 3 54 : 34
30.03.2019
14:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59676 КК Колеџ Београд 2 : КК Слодес 2 57 : 78
29.03.2019
21:15
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
59677 КК Ас Баскет : КК Мондо Баскет 49 : 44
31.03.2019
10:10
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
59678 КК Коњарник : КК Сурчин Добановци 53 : 47
04.04.2019
19:45
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
59679 КК Рас : КК Сурчин Добановци 53 : 47
07.04.2019
20:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
59680 КК Шутер 2 : КК Шампион БГД 55 : 53
06.04.2019
14:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59681 КК Мондо Баскет : КК Сава 3 30 : 37
04.04.2019
21:15
Балон Цлассиц ( Алексиначких Рудара 22 а)
59682 КК Слодес 2 : КК Ас Баскет 49 : 46
06.04.2019
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
59683 ШКК Звездара 3 : КК Колеџ Београд 2 45 : 57
06.04.2019
18:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
59684 КК Визура 4 : КК Коњарник 53 : 73
06.04.2019
14:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59685 КК Сава 3 : КК Слодес 2 63 : 49
26.03.2019
13:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
59686 КК Шампион БГД : КК Мондо Баскет 62 : 50
16.04.2019
20:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
59687 КК Сурчин Добановци : КК Шутер 2 70 : 62
14.04.2019
14:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
59688 КК Колеџ Београд 2 : КК Визура 4 76 : 55
13.04.2019
14:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
59689 КК Ас Баскет : ШКК Звездара 3 54 : 34
13.04.2019
19:40
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
59690 КК Коњарник : КК Рас 75 : 58
13.04.2019
18:15
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
59691 КК Шутер 2 : КК Рас 64 : 61
20.04.2019
14:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59692 КК Мондо Баскет : КК Сурчин Добановци 41 : 66
20.04.2019
12:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
59693 КК Слодес 2 : КК Шампион БГД
59694 ШКК Звездара 3 : КК Сава 3
59695 КК Визура 4 : КК Ас Баскет 44 : 63
20.04.2019
10:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59696 КК Колеџ Београд 2 : КК Коњарник 82 : 94
18.04.2019
21:15
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)