lat|eng
Насловна > Резултати
ОМЛАДИНЦИ/Регионална лига
1.КК Борац Земун161241245:113428
2.КК Младост161241238:107428
3.КК Борча161151177:107827
4.ОКК Београд161061175:111926
5.КК Динамик БГ16881161:112424
6.КК Слодес16791027:110623
7.КК Астра16791013:102323
8.КК Витез164121048:120120
9.КК Еко Спорт16115940:116517
59579 КК Астра : КК Динамик БГ 79 : 65
15.11.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Петар Милановић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Предраг Ђикановић
59580 КК Борац Земун : ОКК Београд 68 : 69
13.11.2018
20:20
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
Никола Младеновић, Филип Младеновић, Делегат: Предраг Ђикановић
59581 КК Борча : КК Витез 104 : 95
11.11.2018
17:00
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Филип Балешевић, Никола Видаковић, Делегат: Никола Шошкић
59582 КК Младост : КК Слодес 82 : 58
13.11.2018
14:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Лука Максимовић, Огњен Дабић, Делегат: Слободан Тодоровић
КК Еко Спорт - слободна екипа
59574 КК Витез : КК Младост 54 : 71
18.11.2018
16:00
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
Стеван Гуџулић, Никола Чимбуровић, Делегат: Милан Тодоровић
59575 ОКК Београд : КК Борча 75 : 74
18.11.2018
11:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Боривоје Ружић, Марија Ћирић, Делегат: Владимир Живановић
59576 КК Динамик БГ : КК Борац Земун 72 : 76
20.11.2018
20:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Милош Прица, Филип Балешевић, Делегат: Зоран Ружић
59577 КК Еко Спорт : КК Слодес 59 : 67
18.11.2018
16:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Огњен Ћурчић, Филип Младеновић, Делегат: Слободан Тодоровић
КК Астра - слободна екипа
59568 КК Астра : КК Еко Спорт 58 : 39
23.11.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Саша Крсмановић, Стеван Гуџулић, Делегат: Предраг Ђикановић
59570 КК Борча : КК Динамик БГ 75 : 74
29.11.2018
21:45
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Шипка, Никола Чимбуровић, Делегат: Урош Чукић
59571 КК Младост : ОКК Београд 79 : 84
27.11.2018
14:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Филип Балешевић, Делегат: Никола Шошкић
59572 КК Слодес : КК Витез 67 : 59
28.11.2018
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош З. Димитријевић, Лука Максимовић, Делегат: Слободан Тодоровић
КК Борац Земун - слободна екипа
59564 КК Астра : КК Борац Земун 55 : 32
06.12.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Никола Чимбуровић, Никола Младеновић, Делегат: Зоран Ружић
59565 ОКК Београд : КК Слодес 70 : 73
04.12.2018
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Кривокућа, Филип Балешевић, Делегат: Ђорђе Илић
59566 КК Динамик БГ : КК Младост 59 : 74
03.12.2018
21:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Милош Прица, Филип Младеновић, Делегат: Слободан Тодоровић
59567 КК Еко Спорт : КК Витез 52 : 56
01.12.2018
13:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Огњен Ћурчић, Никола Видаковић, Делегат: Милан Тодоровић
КК Борча - слободна екипа
59558 КК Борац Земун : КК Еко Спорт 82 : 52
12.12.2018
20:15
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
Немања Пајић, Марија Ћирић, Делегат: Предраг Ђикановић
59559 КК Борча : КК Астра 68 : 55
12.12.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Милош Димитријевић, Огњен Дабић, Делегат: Никола Шошкић
59561 КК Слодес : КК Динамик БГ 57 : 82
18.12.2018
12:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Драган Јаковљевић, Стеван Гуџулић, Делегат: Слободан Тодоровић
59562 КК Витез : ОКК Београд 78 : 87
06.12.2018
21:40
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
Саша Крсмановић, Лука Максимовић, Делегат: Слободан Павлица
КК Младост - слободна екипа
59554 КК Астра : КК Младост 45 : 74
20.12.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Пајић, Боривоје Ружић, Делегат: Предраг Ђикановић
59555 КК Борац Земун : КК Борча 88 : 85
18.12.2018
20:20
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
Милош Ђурђић, Марија Ћирић, Делегат: Зоран Ружић
59556 КК Динамик БГ : КК Витез 83 : 59
14.12.2018
12:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Милош Прица, Филип Младеновић, Делегат: Слободан Тодоровић
59557 КК Еко Спорт : ОКК Београд 73 : 78
18.12.2018
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Лука Максимовић, Никола Младеновић, Делегат: Урош Чукић
КК Слодес - слободна екипа
59548 КК Борча : КК Еко Спорт 79 : 50
23.12.2018
21:15
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Милош З. Димитријевић, Немања Кривокућа, Делегат: Слободан Павлица
59549 КК Младост : КК Борац Земун 74 : 62
24.12.2018
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Петар Крал, Саша Крсмановић, Делегат: Владимир Живановић
59550 КК Слодес : КК Астра 49 : 47
26.12.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Павле Шипка, Небојша Перовић, Делегат: Никола Шошкић
59552 ОКК Београд : КК Динамик БГ 67 : 91
23.12.2018
12:10
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Марко Перовић, Огњен Дабић, Делегат: Милан Тодоровић
КК Витез - слободна екипа
59544 КК Астра : КК Витез 78 : 59
22.02.2019
20:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Пајић, Никола Младеновић, Делегат: Ђорђе Илић
59545 КК Борац Земун : КК Слодес 82 : 69
03.02.2019
13:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
Огњен Ћурчић, Стеван Гуџулић, Делегат: Слободан Павлица
59546 КК Борча : КК Младост 62 : 66
03.02.2019
18:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Огњен Дабић, Филип Младеновић, Делегат: Урош Чукић
59547 КК Еко Спорт : КК Динамик БГ 70 : 80
07.02.2019
14:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Лука Максимовић, Никола Видаковић, Делегат: Владимир Живановић
ОКК Београд - слободна екипа
59538 КК Младост : КК Еко Спорт 93 : 68
09.02.2019
19:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Урош Чукић
59539 КК Слодес : КК Борча 57 : 68
20.02.2019
14:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Небојша Перовић, Петар Милановић, Делегат: Никола Шошкић
59540 КК Витез : КК Борац Земун 60 : 64
19.02.2019
20:20
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
Петар Крал, Павле Шипка, Делегат: Слободан Тодоровић
59541 ОКК Београд : КК Астра 66 : 82
20.02.2019
21:45
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Милош Димитријевић, Никола Младеновић, Делегат: Предраг Ђикановић
КК Динамик БГ - слободна екипа
59533 КК Слодес : КК Младост 80 : 83
15.04.2019
13:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош З. Димитријевић, Немања Кривокућа, Делегат: Слободан Павлица
59534 КК Витез : КК Борча 55 : 66
15.02.2019
19:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
Огњен Дабић, Огњен Ћурчић, Делегат: Милан Тодоровић
59535 ОКК Београд : КК Борац Земун 81 : 85
16.02.2019
16:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Петар Милановић, Филип Балешевић, Делегат: Предраг Ђикановић
59536 КК Динамик БГ : КК Астра 71 : 55
17.02.2019
14:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Милош Димитријевић, Филип Младеновић, Делегат: Урош Чукић
КК Еко Спорт - слободна екипа
59529 КК Борац Земун : КК Динамик БГ 102 : 84
09.04.2019
20:20
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
Драган Јаковљевић, Немања Пајић, Делегат: Никола Шошкић
59530 КК Борча : ОКК Београд 70 : 59
24.02.2019
18:25
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Александар Бошковић, Милош Прица, Делегат: Слободан Павлица
59531 КК Младост : КК Витез 92 : 57
24.02.2019
20:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Петар Крал, Павле Шипка, Делегат: Зоран Ружић
59532 КК Слодес : КК Еко Спорт 82 : 68
27.02.2019
13:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Филип Балешевић, Никола Младеновић, Делегат: Ђорђе Илић
КК Астра - слободна екипа
59524 КК Витез : КК Слодес 69 : 46
28.02.2019
21:40
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
Марко Перовић, Петар Милановић, Делегат: Ђорђе Илић
59525 ОКК Београд : КК Младост 82 : 73
02.03.2019
20:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Владимир Живановић
59526 КК Динамик БГ : КК Борча 73 : 79
04.03.2019
20:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Слободан Павлица
59527 КК Еко Спорт : КК Астра 53 : 59
01.03.2019
20:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош З. Димитријевић, Лука Максимовић, Делегат: Урош Чукић
КК Борац Земун - слободна екипа
59518 КК Борац Земун : КК Астра 68 : 66
09.03.2019
12:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Александар Бошковић, Никола Младеновић, Делегат: Зоран Ружић
59520 КК Младост : КК Динамик БГ 80 : 61
13.03.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Димитријевић, Филип Балешевић, Делегат: Никола Томић
59521 КК Слодес : ОКК Београд 48 : 65
14.03.2019
15:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Павле Шипка, Петар Милановић, Делегат: Никола Шошкић
59522 КК Витез : КК Еко Спорт 65 : 62
07.03.2019
21:40
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Ђорђе Илић
КК Борча - слободна екипа
59514 КК Астра : КК Борча 75 : 79
17.03.2019
18:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Марко Шошкић, Лука Максимовић, Делегат: Слободан Павлица
59515 ОКК Београд : КК Витез 83 : 56
20.03.2019
21:45
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Саша Крсмановић, Марија Ћирић, Делегат: Милан Тодоровић
59516 КК Динамик БГ : КК Слодес 61 : 59
20.03.2019
14:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Никола Шошкић
59517 КК Еко Спорт : КК Борац Земун 72 : 94
16.03.2019
12:40
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Марко Перовић, Стеван Гуџулић, Делегат: Слободан Тодоровић
КК Младост - слободна екипа
59508 КК Борча : КК Борац Земун 66 : 72
28.03.2019
21:45
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Предраг Ђикановић
59509 КК Младост : КК Астра 95 : 76
24.03.2019
15:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Марко Шошкић, Филип Балешевић, Делегат: Зоран Ружић
59511 КК Витез : КК Динамик БГ 75 : 74
21.03.2019
21:40
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
Павле Шипка, Лука Максимовић, Делегат: Слободан Тодоровић
59512 ОКК Београд : КК Еко Спорт 93 : 58
24.03.2019
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Марко Перовић, Стеван Гуџулић, Делегат: Урош Чукић
КК Слодес - слободна екипа
59504 КК Астра : КК Слодес 54 : 61
04.04.2019
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Ђорђе Илић
59505 КК Борац Земун : КК Младост 103 : 79
12.04.2019
15:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Петар Милановић, Лука Максимовић, Делегат: Слободан Тодоровић
59506 КК Динамик БГ : ОКК Београд 63 : 52
14.04.2019
16:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Небојша Перовић, Никола Младеновић, Делегат: Милан Тодоровић
59507 КК Еко Спорт : КК Борча 41 : 56
01.04.2019
21:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Марко Шошкић, Огњен Дабић, Делегат: Никола Шошкић
КК Витез - слободна екипа
59498 КК Младост : КК Борча 68 : 65
07.04.2019
14:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Саша Крсмановић, Стеван Гуџулић, Делегат: Предраг Ђикановић
59499 КК Слодес : КК Борац Земун 79 : 76
07.04.2019
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Павле Шипка, Филип Балешевић, Делегат: Урош Чукић
59500 КК Витез : КК Астра 80 : 81
11.04.2019
21:40
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
Боривоје Ружић, Филип Младеновић, Делегат: Слободан Павлица
59502 КК Динамик БГ : КК Еко Спорт 68 : 65
06.04.2019
13:45
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош З. Димитријевић, Никола Младеновић, Делегат: Никола Шошкић
ОКК Београд - слободна екипа
59494 КК Астра : ОКК Београд 48 : 64
13.04.2019
14:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
Боривоје Ружић, Немања Видаковић, Делегат: Милан Тодоровић
59495 КК Борац Земун : КК Витез 91 : 71
14.04.2019
13:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
Петар Крал, Никола Младеновић, Делегат: Никола Томић
59496 КК Борча : КК Слодес 81 : 75
14.04.2019
18:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Саша Крсмановић, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Тодоровић
59497 КК Еко Спорт : КК Младост 58 : 55
14.04.2019
16:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Марко Шошкић, Немања Кривокућа, Делегат: Урош Чукић
КК Динамик БГ - слободна екипа