lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

ПИОНИРИ/Регионална лига У15/10 екипа/Група 1
1.КК ББ Баскет (Младеновац)660406:29712
2.КК Барајево541343:2629
3.КК Радивој Кораћ541324:2629
4.БКК Раднички 3541315:2019
5.КК Борац Земун633330:2899
6.КК Вук532305:2488
7.КК Флеш 2624309:3708
8.КК ФМП 2523228:2607
9.КК Церак 4707275:5567
10.КК Ас Баскет 2606242:3326
60891 КК Флеш 2 : КК Церак 4 71 : 47
15.12.2018
17:40
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60892 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Радивој Кораћ
16.12.2018
16:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
60893 КК Борац Земун : КК Ас Баскет 2 50 : 34
15.12.2018
15:15
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
60894 КК Барајево : БКК Раднички 3
16.12.2018
10:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
60895 КК Вук : КК ФМП 2
16.12.2018
14:10
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
60916 КК Флеш 2 : КК Вук 46 : 78
12.11.2018
18:30
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60917 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Барајево 65 : 52
11.11.2018
18:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
60918 КК Борац Земун : КК ФМП 2 64 : 34
11.11.2018
15:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
60919 КК Ас Баскет 2 : БКК Раднички 3 41 : 62
09.11.2018
15:30
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
60920 КК Радивој Кораћ : КК Церак 4 73 : 37
11.11.2018
13:15
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
60911 КК Флеш 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 46 : 64
17.11.2018
15:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60912 БКК Раднички 3 : КК Радивој Кораћ 56 : 59
17.11.2018
17:40
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
60913 КК ФМП 2 : КК Ас Баскет 2 57 : 44
17.11.2018
16:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
60914 КК Барајево : КК Борац Земун 51 : 49
15.11.2018
20:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
60915 КК Вук : КК Церак 4 83 : 27
18.11.2018
20:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
60906 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Вук 70 : 45
25.11.2018
16:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
60907 КК Борац Земун : КК Флеш 2 65 : 41
25.11.2018
12:15
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
60908 КК Ас Баскет 2 : КК Барајево 34 : 54
24.11.2018
12:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
60909 КК Радивој Кораћ : КК ФМП 2 53 : 34
25.11.2018
12:15
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
60910 КК Церак 4 : БКК Раднички 3 22 : 81
25.11.2018
10:10
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
60901 КК Флеш 2 : КК Ас Баскет 2 57 : 53
01.12.2018
16:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60902 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Борац Земун 70 : 61
02.12.2018
15:15
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
60903 КК ФМП 2 : КК Церак 4 64 : 47
02.12.2018
14:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
60904 КК Барајево : КК Радивој Кораћ 87 : 76
02.12.2018
10:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
60905 КК Вук : БКК Раднички 3 40 : 64
02.12.2018
18:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
60896 КК Борац Земун : КК Вук 41 : 59
08.12.2018
13:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
60897 КК Ас Баскет 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 36 : 52
09.12.2018
12:20
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
60898 КК Радивој Кораћ : КК Флеш 2 63 : 48
09.12.2018
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
60899 КК Церак 4 : КК Барајево 38 : 99
09.12.2018
10:10
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
60900 БКК Раднички 3 : КК ФМП 2 52 : 39
08.12.2018
17:45
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
60891 КК Флеш 2 : КК Церак 4 71 : 47
15.12.2018
17:40
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60892 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Радивој Кораћ
16.12.2018
16:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
60893 КК Борац Земун : КК Ас Баскет 2 50 : 34
15.12.2018
15:15
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
60894 КК Барајево : БКК Раднички 3
16.12.2018
10:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
60895 КК Вук : КК ФМП 2
16.12.2018
14:10
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
>> Регионална лига У15/10 екипа