lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

ПИОНИРИ/Регионална лига У15/10 екипа/Група 1
1.КК Вук1192669:51120
2.КК ББ Баскет (Младеновац)1091682:53319
3.КК Радивој Кораћ1073651:55117
4.БКК Раднички 31073604:43517
5.КК Барајево972602:46916
6.КК Борац Земун1046537:51914
7.КК Флеш 21037481:62813
8.КК ФМП 21037497:56613
9.КК Ас Баскет 21019426:59811
10.КК Церак 410010431:77010
60866 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Флеш 2
23.02.2019
16:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
60867 КК Борац Земун : КК Барајево
24.02.2019
14:15
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
60868 КК Ас Баскет 2 : КК ФМП 2
22.02.2019
19:00
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
60869 КК Радивој Кораћ : БКК Раднички 3
24.02.2019
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
60870 КК Церак 4 : КК Вук
24.02.2019
10:10
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
60916 КК Флеш 2 : КК Вук 46 : 78
12.11.2018
18:30
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60917 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Барајево 65 : 52
11.11.2018
18:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
60918 КК Борац Земун : КК ФМП 2 64 : 34
11.11.2018
15:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
60919 КК Ас Баскет 2 : БКК Раднички 3 41 : 62
09.11.2018
15:30
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
60920 КК Радивој Кораћ : КК Церак 4 73 : 37
11.11.2018
13:15
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
60911 КК Флеш 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 46 : 64
17.11.2018
15:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60912 БКК Раднички 3 : КК Радивој Кораћ 56 : 59
17.11.2018
17:40
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
60913 КК ФМП 2 : КК Ас Баскет 2 57 : 44
17.11.2018
16:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
60914 КК Барајево : КК Борац Земун 51 : 49
15.11.2018
20:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
60915 КК Вук : КК Церак 4 83 : 27
18.11.2018
20:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
60906 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Вук 70 : 45
25.11.2018
16:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
60907 КК Борац Земун : КК Флеш 2 65 : 41
25.11.2018
12:15
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
60908 КК Ас Баскет 2 : КК Барајево 34 : 54
24.11.2018
12:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
60909 КК Радивој Кораћ : КК ФМП 2 53 : 34
25.11.2018
12:15
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
60910 КК Церак 4 : БКК Раднички 3 22 : 81
25.11.2018
10:10
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
60901 КК Флеш 2 : КК Ас Баскет 2 57 : 53
01.12.2018
16:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60902 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Борац Земун 70 : 61
02.12.2018
15:15
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
60903 КК ФМП 2 : КК Церак 4 64 : 47
02.12.2018
14:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
60904 КК Барајево : КК Радивој Кораћ 87 : 76
02.12.2018
10:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
60905 КК Вук : БКК Раднички 3 40 : 64
02.12.2018
18:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
60896 КК Борац Земун : КК Вук 41 : 59
08.12.2018
13:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
60897 КК Ас Баскет 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 36 : 52
09.12.2018
12:20
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
60898 КК Радивој Кораћ : КК Флеш 2 63 : 48
09.12.2018
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
60899 КК Церак 4 : КК Барајево 38 : 99
09.12.2018
10:10
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
60900 БКК Раднички 3 : КК ФМП 2 52 : 39
08.12.2018
17:45
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
60891 КК Флеш 2 : КК Церак 4 71 : 47
15.12.2018
17:40
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60892 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Радивој Кораћ 81 : 48
16.12.2018
16:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
60893 КК Борац Земун : КК Ас Баскет 2 50 : 34
15.12.2018
15:15
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
60894 КК Барајево : БКК Раднички 3
01.01.2018
60895 КК Вук : КК ФМП 2 63 : 57
16.12.2018
14:10
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
60886 КК Ас Баскет 2 : КК Вук 50 : 67
23.12.2018
11:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
60887 КК Радивој Кораћ : КК Борац Земун 63 : 42
23.12.2018
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
60888 КК Церак 4 : КК ББ Баскет (Младеновац) 57 : 85
05.12.2018
22:10
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
60889 БКК Раднички 3 : КК Флеш 2 55 : 37
22.12.2018
16:15
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
60890 КК ФМП 2 : КК Барајево 56 : 60
22.12.2018
16:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
60881 КК Флеш 2 : КК ФМП 2 64 : 55
23.01.2019
20:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60882 КК ББ Баскет (Младеновац) : БКК Раднички 3 71 : 67
13.01.2019
16:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
60883 КК Борац Земун : КК Церак 4 74 : 40
12.01.2019
13:45
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
60884 КК Ас Баскет 2 : КК Радивој Кораћ 45 : 90
12.01.2019
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
60885 КК Вук : КК Барајево 64 : 38
13.01.2019
16:30
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
60876 КК Радивој Кораћ : КК Вук 42 : 53
20.01.2019
13:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
60877 КК Церак 4 : КК Ас Баскет 2 48 : 56
20.01.2019
10:10
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
60878 БКК Раднички 3 : КК Борац Земун 70 : 40
19.01.2019
12:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
60879 КК ФМП 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 44 : 68
24.01.2019
20:20
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
60880 КК Барајево : КК Флеш 2 84 : 31
20.01.2019
11:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
60871 КК Церак 4 : КК Радивој Кораћ 68 : 84
27.01.2019
10:10
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
60872 БКК Раднички 3 : КК Ас Баскет 2 61 : 33
01.02.2019
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
60873 КК ФМП 2 : КК Борац Земун 57 : 51
26.01.2019
16:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
60874 КК Барајево : КК ББ Баскет (Младеновац) 77 : 56
02.02.2019
12:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
60875 КК Вук : КК Флеш 2 64 : 40
16.02.2019
18:30
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
60866 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Флеш 2
23.02.2019
16:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
60867 КК Борац Земун : КК Барајево
24.02.2019
14:15
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
60868 КК Ас Баскет 2 : КК ФМП 2
22.02.2019
19:00
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
60869 КК Радивој Кораћ : БКК Раднички 3
24.02.2019
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
60870 КК Церак 4 : КК Вук
24.02.2019
10:10
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
>> Регионална лига У15/10 екипа