lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У13/Група 4
1.КК Плејмејкер Про660330:15212
2.КК Флеш 2651310:19511
3.КК Рас 6642259:23610
4.КК Колубара ЛА 2003532211:1658
5.ОКК Београд624209:2348
6.БКК Раднички 3624196:2268
7.КК Кнежевац Кијево615193:2777
8.КК Церак 6505111:3345
67379 КК Колубара ЛА 2003 : КК Рас 6 66 : 22
19.01.2020
14:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
67380 ОКК Београд : КК Кнежевац Кијево 39 : 14
18.01.2020
10:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
67381 КК Флеш 2 : КК Церак 6 88 : 16
19.01.2020
16:05
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
67382 КК Плејмејкер Про : БКК Раднички 3 47 : 26
18.01.2020
10:10
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
67383 КК Рас 6 : БКК Раднички 3 38 : 29
26.01.2020
16:30
13. Гимназија ( Љешка 47)
67384 КК Церак 6 : КК Плејмејкер Про 23 : 92
26.01.2020
10:10
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
67385 КК Кнежевац Кијево : КК Флеш 2 34 : 53
26.01.2020
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
67386 КК Колубара ЛА 2003 : ОКК Београд 45 : 34
26.01.2020
13:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
67387 ОКК Београд : КК Рас 6 35 : 44
22.02.2020
11:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
67388 КК Флеш 2 : КК Колубара ЛА 2003 44 : 33
23.02.2020
16:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
67389 КК Плејмејкер Про : КК Кнежевац Кијево 51 : 20
23.02.2020
10:10
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
67390 БКК Раднички 3 : КК Церак 6 50 : 12
23.02.2020
12:40
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
67391 КК Рас 6 : КК Церак 6 56 : 26
29.02.2020
19:45
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
67392 КК Кнежевац Кијево : БКК Раднички 3 44 : 45
29.02.2020
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
67393 КК Колубара ЛА 2003 : КК Плејмејкер Про 39 : 42
29.02.2020
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
67394 ОКК Београд : КК Флеш 2 24 : 54
29.02.2020
10:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
67395 КК Флеш 2 : КК Рас 6 47 : 44
07.03.2020
19:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
67396 КК Плејмејкер Про : ОКК Београд 54 : 20
07.03.2020
10:10
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
67397 БКК Раднички 3 : КК Колубара ЛА 2003 23 : 28
07.03.2020
16:10
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
67398 КК Церак 6 : КК Кнежевац Кијево 34 : 48
08.03.2020
10:10
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
67399 КК Рас 6 : КК Кнежевац Кијево 55 : 33
14.03.2020
19:15
13. Гимназија ( Љешка 47)
67400 КК Колубара ЛА 2003 : КК Церак 6
01.01.2020
67401 ОКК Београд : БКК Раднички 3 57 : 23
15.03.2020
10:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
67402 КК Флеш 2 : КК Плејмејкер Про 24 : 44
14.03.2020
18:00
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)