lat|eng
(56830) 29.09.2018
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Визура
72
КК Земун
69
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
29.09.2018
14:00:00
Баскет Цитy
Синиша Прпа, Душан Марчетић. Делегат: Горан Радовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5