lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Беко - КК Беовук 72
(58271) 24.12.2018
Кадети/Квалитетна лига
КК Беко
106
КК Беовук 72
64
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.12.2018
21:20:00
Нова хала (Падинска Скела)
Филип Конатар, Немања Гојовић. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5