lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Слодес - КК Астра
(59550) 26.12.2018
Омладинци/Регионална лига
КК Слодес
49
КК Астра
47
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
26.12.2018
21:40:00
Вук Караџић
Павле Шипка, Небојша Перовић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5