lat|eng
Насловна   >   Пионири/Регионална лига У15/10 екипа   >   КК Флеш 2 - КК Барајево
(60831) 14.04.2019
Пионири/Регионална лига У15/10 екипа
КК Флеш 2
58
КК Барајево
72
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.04.2019
17:50:00
12. Гимназија
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5