lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Веба Баскет - КК Ас Баскет
(62778) 08.02.2020
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Веба Баскет
81
КК Ас Баскет
73
(16:22, 22:20, 22:15, 21:16)
08.02.2020
14:30:00
Балон Мајдан
Милош Лукић, Оливера Старинчевић. Делегат: Ивана Антуновић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5