lat|eng
Насловна   >   Пионири/2. лига   >   КК Крсташ - КК Змај
(64338) 15.01.2020
Пионири/2. лига
КК Крсташ
38
КК Змај
50
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.01.2020
19:50:00
Спортски центар Врачар
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5