lat|eng
Насловна   >   Пионири/2. лига   >   КК Чубура - КК Црвена Звезда МТС 2
(64380) 10.11.2019
Пионири/2. лига
КК Чубура
56
КК Црвена Звезда МТС 2
75
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
10.11.2019
14:20:00
Спортски центар Врачар
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5