lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Риверс БМ - КК Барајево
(64624) 02.02.2020
Омладинци/Регионална лига
КК Риверс БМ
79
КК Барајево
66
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
02.02.2020
12:20:00
Хала Визура
Стеван Гуџулић, Александар Петровић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5