lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Регионална лига   >   КК Шутер (Екипа одустала) - КК Рас
(66049) 14.11.2019
Јуниори/Регионална лига
КК Шутер (Екипа одустала)
90
КК Рас
67
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.11.2019
20:30:00
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5