lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Регионална лига   >   КК Мондо Баскет - КК Житко Баскет 2
(66057) 23.11.2019
Јуниори/Регионална лига
КК Мондо Баскет
91
КК Житко Баскет 2
84
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
23.11.2019
18:20:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5