lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Регионална лига   >   КК Мондо Баскет - КК Младост 2
(66064) 03.12.2019
Јуниори/Регионална лига
КК Мондо Баскет
76
КК Младост 2
67
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
03.12.2019
21:20:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5