lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Регионална лига   >   КК Мондо Баскет - КК Риверс БМ
(66117) 08.03.2020
Јуниори/Регионална лига
КК Мондо Баскет
90
КК Риверс БМ
81
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
08.03.2020
20:20:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5