lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар Суперлига   >   КК Астра - КК Абба (Барич)
(67512) 08.03.2020
Сениори/2.МРЛ Центар Суперлига
КК Астра
108
КК Абба (Барич)
68
(21:20, 28:18, 33:9, 26:21)
08.03.2020
16:20:00
Хала Визура Спорт
Александар Јовановски, Никола Благојевић. Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5