lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар Плеј-аут   >   КК Ас Баскет - КК Барајево Бамби
(67552) 29.02.2020
Сениори/2.МРЛ Центар Плеј-аут
КК Ас Баскет
81
КК Барајево Бамби
73
(25:12, 20:15, 24:23, 12:23)
29.02.2020
19:20:00
20. Октобар
Лука Максић, Александар Лазић. Делегат: Ивана Антуновић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5