lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар Плеј-аут   >   КК Веба Баскет - КК Умка Џез
(67574) 01.01.2020
Сениори/2.МРЛ Центар Плеј-аут
КК Веба Баскет
0
КК Умка Џез
0
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.01.2020
00:00:00
Није дефинисано
Лука Максић, Павле Димитријевић. Делегат: Небојша Лазаревић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5