lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар - Група А   >   КК Барајево - КК Младеновац
(67753) 19.10.2020
Сениори/1.МРЛ Центар - Група А
КК Барајево
81
КК Младеновац
75
(23:20, 11:20, 24:14, 23:21)
19.10.2020
20:30:00
Павле Поповић (Вранић)
Огњен Ћурчић, Никола Младеновић. Делегат: Миодраг Алексић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5