lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група А   >   КК Шутер - КК Веба Баскет
(67842) 18.10.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група А
КК Шутер
90
КК Веба Баскет
61
(24:20, 15:13, 21:13, 30:15)
18.10.2020
17:30:00
Дејан Живковић, Срба Ерић. Делегат: Тијана Брнић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5