lat|eng
Насловна   >   Сениори/1. МРЛ Центар - Плеј Оф   >   КК Беко - КК Риверс БМ
(71963) 04.04.2021
Сениори/1. МРЛ Центар - Плеј Оф
КК Беко
85
КК Риверс БМ
72
(23:18, 22:21, 20:14, 20:19)
04.04.2021
17:10:00
Хала Визура
Петар Димић, Филип Конатар. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5