Актуелно
Такмичења
СЕЗОНА 2023/2024
Утакмице по клубу
Архива свих сезона
СЕНИОРИ
1МРЛ Центар - Плеј Оф
1МРЛ Центар - Плеј Аут
1МРЛ Центар
2МРЛ Центар
1. степен КУП Србије
2. Степен КУП Србије - ...
МЛАЂИ ПИОНИРИ
Регионална лига У13
1. Београдска лига У13
2. Београдска лига У13
Београдска лига У12
1. степен такмичења У13
ПИОНИРИ
Квалитетна лига У15
Регионална лига У15
Београдска лига У15
Регионална лига У14
Београдска лига У14
Предквалификације за Кв...
Квалификације за Квалит...
Квалификације за Регион...
Квалификације за Регион...
Новогодишњи турнир Реба
КАДЕТИ
Квалитетна лига
Регионална лига
Београдска лига
Квалификације за Квалит...
Квалификације за Регион...
1. круг Квалификација з...
2. круг Квалификација з...
Бараж за Квалитетну лиг...
Бараж 1. круга Квалифик...
Бараж за ЈКЛС
ЈУНИОРИ
Квалитетна лига
Регионална лига
Београдска лига
Квалификације за Квалит...
Квалификације за Регион...
1. круг Квалификација з...
2. круг Квалификација з...
Бараж за Квалитетну лиг...
Бараж ЈЈЛС
ОМЛАДИНЦИ
Регионална лига
МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ
1. Београдска лига
2. Београдска лига
Бараж 1/4 1. Београдска...
Бараж 1/4 2. Београдска...
ПИОНИРКЕ
Квалитетна лига
Београдска лига
Квалификације за Квалит...
Турнир 8. Март
КАДЕТКИЊЕ
Београдска лига
1. круг Квалификација з...
2. круг Квалификација з...
Бараж 1/4 Београдска ли...
ЈУНИОРКЕ
Квалитетна лига
СЕЗОНА 2023/2024
Утакмице по клубу
Архива свих сезона
СЕНИОРИ
1МРЛ Центар - Плеј Оф
1МРЛ Центар - Плеј Аут
1МРЛ Центар
2МРЛ Центар
1. степен КУП Србије
2. Степен КУП Србије - Први део
МЛАЂИ ПИОНИРИ
Регионална лига У13
1. Београдска лига У13
2. Београдска лига У13
Београдска лига У12
1. степен такмичења У13
ПИОНИРИ
Квалитетна лига У15
Регионална лига У15
Београдска лига У15
Регионална лига У14
Београдска лига У14
Предквалификације за Квалитетну лигу У15
Квалификације за Квалитетну лигу У15
Квалификације за Регионалну лигу У15
Квалификације за Регионалну лигу У14
Новогодишњи турнир Реба
КАДЕТИ
Квалитетна лига
Регионална лига
Београдска лига
Квалификације за Квалитетну лигу
Квалификације за Регионалну лигу
1. круг Квалификација за ЈКЛС
2. круг Квалификација за ЈКЛС
Бараж за Квалитетну лигу
Бараж 1. круга Квалификација за ЈКЛС
Бараж за ЈКЛС
ЈУНИОРИ
Квалитетна лига
Регионална лига
Београдска лига
Квалификације за Квалитетну лигу
Квалификације за Регионалну лигу
1. круг Квалификација за ЈЈЛС
2. круг Квалификација за ЈЈЛС
Бараж за Квалитетну лигу
Бараж ЈЈЛС
ОМЛАДИНЦИ
Регионална лига
МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ
1. Београдска лига
2. Београдска лига
Бараж 1/4 1. Београдска лига
Бараж 1/4 2. Београдска лига
ПИОНИРКЕ
Квалитетна лига
Београдска лига
Квалификације за Квалитетну лигу
Турнир 8. Март
КАДЕТКИЊЕ
Београдска лига
1. круг Квалификација за ЖКЛС
2. круг Квалификација за ЖКЛС
Бараж 1/4 Београдска лига
ЈУНИОРКЕ
Квалитетна лига
Органи КСБ
Председништво
Скупштина
Надзорни одбор
Адресари
Адресар клубова
Адресар делегата
Адресар судија
Документа
Адресари
Евиденција чланова КСБ
Формулари
Историјат КСБ
Извештаји
Казне по билтенима и лигама, као и збирне казне
Нормативна акта
Одлуке
Одлуке 1МРЛ заједно са уплатама
Одлуке 2МРЛ заједно са уплатама
Одлуке 3МРЛ заједно са уплатама
Одлуке комисије за такмичење КСС
Одлуке МК
Одлуке МК заједно са уплатама
Пропозиције
Саопштења 1МРЛ Центар
Саопштења 2МРЛ Центар
Саопштења 3МРЛ Центар
Саопштења КУП
Саопштења МК
Таксе службених лица
Прелазни рок
АБА преласци
Редовни прелазни рок - април
Редовни прелазни рок - септембар 2023
Ванредни прелазни рок - сениори
Ванредни прелазни рок МК 1
Ванредни прелазни рок МК 2
Ванредни прелазни рок МК 3
Разно
Галерија
Контакт
Јавне набавке
lat
|
eng
search
lat
|
eng
lat
|
eng
Насловна
> Резултати
МЛАЂИ ПИОНИРИ/Бараж 1/8 Регионална лига У13
1. коло(1/8)
29.05.2019
2854
КК ББ Баскет (Младеновац)
:
КК Церак 5
60 : 44
02.06.2019
16:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
2855
БКК Раднички 2
:
КК Крсташ
40 : 40
01.06.2019
16:10
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
2856
КК Визура 2
:
КК Радивој Кораћ
18 : 55
01.06.2019
19:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
2857
КК Баново Брдо
:
КК Раднички (Обреновац)
83 : 42
29.05.2019
21:00
Филип Кљајић - Фића ( Николаја Гогоља 40)
2858
КК Победник 011
:
КК Колубара ЛА 2003 - 2
34 : 46
31.05.2019
19:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
2859
КК Баск
:
КК Беовук 72 - 2
50 : 45
31.05.2019
20:15
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
2860
КК Абба (Барич)
:
КК Ас Баскет 4
36 : 40
03.06.2019
20:05
Јован Јовановић Змај (Обреновац) ( Цара Лазара 2)
2861
КК Земун 4
:
КК Сопот 2
49 : 24
29.05.2019
20:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
2. коло(1/8)
01.06.2019
2862
КК Церак 5
:
КК ББ Баскет (Младеновац)
55 : 37
03.06.2019
21:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
2863
КК Крсташ
:
БКК Раднички 2
45 : 31
02.06.2019
10:50
Спортски центар Мирко Сандић (Врачар) ( Сјеничка 1)
2864
КК Радивој Кораћ
:
КК Визура 2
30 : 28
02.06.2019
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
2865
КК Раднички (Обреновац)
:
КК Баново Брдо
41 : 58
02.06.2019
18:10
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
2866
КК Колубара ЛА 2003 - 2
:
КК Победник 011
62 : 26
02.06.2019
15:30
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
2867
КК Беовук 72 - 2
:
КК Баск
48 : 32
02.06.2019
10:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
2868
КК Ас Баскет 4
:
КК Абба (Барич)
55 : 30
02.06.2019
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
2869
КК Сопот 2
:
КК Земун 4
37 : 17
01.06.2019
13:00
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
>> МЛАЂИ ПИОНИРИ
>> Бараж 1/8 Регионална лига У13
Резултати
почетак