lat|eng
Насловна   >   Пионири/2. лига   >   КК Мондо Баскет - КК Динамик БГ
(58525) 13.01.2019
Пионири/2. лига
КК Мондо Баскет
55
КК Динамик БГ
56
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
13.01.2019
17:00:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5