lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група А   >   КК Мондо Баскет - КК Умка Џез
(67857) 06.12.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група А
КК Мондо Баскет
76
КК Умка Џез
78
(21:19, 18:17, 20:20, 10:13)
06.12.2020
17:30:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Дејан Живковић, Лазар Ђуришић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5