lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б   >   КК ИБЦ - КК Ас Баскет
(67927) 05.12.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б
КК ИБЦ
79
КК Ас Баскет
53
(21:16, 21:18, 16:13, 21:6)
05.12.2020
14:20:00
Вељко Дугошевић
Лука Максић, Огњен Младеновић. Делегат: Милан Кумбара

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5