lat|eng
Насловна   >   Кадети/Финални турнир Регионална лига   >   КК Барајево 2 - КК Риверс БМ
(78679) 17.06.2022
Кадети/Финални турнир Регионална лига
КК Барајево 2
55
КК Риверс БМ
77
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.06.2022
20:40:00
Балон средње школе (Барајево)
Лука Максимовић, Алекса Игњатовић. Делегат: Никола Томић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5