lat|eng
Насловна   >   Кадети/Финални турнир 2. лига   >   КК Колеџ Београд - КК Сава
(78686) 17.06.2022
Кадети/Финални турнир 2. лига
КК Колеџ Београд
82
КК Сава
94
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.06.2022
18:30:00
Хала Мега Фацторy
Павле Шипка, Милош Прица. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5