lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Церак - КК Реал Београд
(80843) 22.11.2022
Омладинци/Регионална лига
КК Церак
74
КК Реал Београд
79
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
22.11.2022
21:20:00
Антоније Луковић, Огњен Ћурчић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5