lat|eng
Насловна   >   Сениори/1МРЛ Центар   >   КК ИБЦ - КК Житко Баскет
(84927) 18.11.2023
Сениори/1МРЛ Центар
КК ИБЦ
94
КК Житко Баскет
69
(32:24, 24:9, 25:17, 13:19)
18.11.2023
19:30:00
Хала спортова Жарково
Далибор Шуштершић, Хелена Маринковић, . Делегат: Александар Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5