lat|eng
Насловна   >   Сениори/1МРЛ Центар   >   КК Житко Баскет - КК Парагон (Лазаревац)
(84934) 25.11.2023
Сениори/1МРЛ Центар
КК Житко Баскет
79
КК Парагон (Лазаревац)
95
(22:31, 22:25, 17:18, 18:21)
25.11.2023
20:00:00
Нова хала (Лазаревац)
Петар Јанкулоски, Дуња Поповић, . Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5