lat|eng
Насловна   >   Сениори/1МРЛ Центар   >   КК Младеновац - КК Житко Баскет
(84941) 10.12.2023
Сениори/1МРЛ Центар
КК Младеновац
83
КК Житко Баскет
79
(15:21, 18:19, 28:21, 22:18)
10.12.2023
14:00:00
Спортски центар (Младеновац)
Никола Ђокић, Никола Благојевић, . Делегат: Жељко Делић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5