lat|eng
Насловна   >   Сениори/1МРЛ Центар   >   КК Мондо Баскет - КК Земун Борац
(84946) 16.12.2023
Сениори/1МРЛ Центар
КК Мондо Баскет
62
КК Земун Борац
80
(7:19, 15:19, 20:24, 20:18)
16.12.2023
14:20:00
Граовац (Батајница)
Милош Прица, Видан Перуничић, . Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5