lat|eng
Насловна   >   Сениори/1МРЛ Центар   >   КК Жарково - КК Парагон (Лазаревац)
(84949) 23.12.2023
Сениори/1МРЛ Центар
КК Жарково
60
КК Парагон (Лазаревац)
77
(13:22, 14:19, 20:16, 13:20)
23.12.2023
18:00:00
Хала спортова Жарково
Далибор Шуштершић, Петар Јанковић, . Делегат: Александар Толић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5