lat|eng
Насловна   >   Сениори/1МРЛ Центар   >   КК Земун Борац - КК Торлак ОКК Београд
(84957) 07.02.2024
Сениори/1МРЛ Центар
КК Земун Борац
85
КК Торлак ОКК Београд
77
(19:25, 22:10, 27:16, 17:26)
07.02.2024
21:45:00
Хала Пинки
Драган Јаковљевић, Петар Јанкулоски, . Делегат: Слободан Каличанин

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5