lat|eng
Насловна   >   Сениори/1МРЛ Центар   >   КК Парагон (Лазаревац) - КК Житко Баскет
(84962) 12.02.2024
Сениори/1МРЛ Центар
КК Парагон (Лазаревац)
85
КК Житко Баскет
58
(24:12, 24:14, 24:20, 13:12)
12.02.2024
17:30:00
Спортски центар Кошутњак - велика сала
Драган Јаковљевић, Тијана Војводић, . Делегат: Ђорђе Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5