lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига У15   >   БКК Раднички - ШКК Звездара
(85715) 18.12.2023
Пионири/Квалитетна лига У15
БКК Раднички
65
ШКК Звездара
47
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.12.2023
21:15:00
Милош Јоксимовић, Петар Јанковић, . Делегат: Љиљана Благојевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5