lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига У15   >   КК Младост - КК Земун
(85760) 09.03.2024
Пионири/Квалитетна лига У15
КК Младост
93
КК Земун
89
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
09.03.2024
18:20:00
9. Гимназија
Душан Марчетић, Далибор Шуштершић, . Делегат: Ђорђе Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5