lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига У15   >   КК Младост - ШКК Звездара
(85768) 16.03.2024
Пионири/Квалитетна лига У15
КК Младост
81
ШКК Звездара
70
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.03.2024
18:20:00
9. Гимназија
Петар Јанкулоски, Далибор Шуштершић, . Делегат: Александар Вранеш

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5