lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Квалитетна лига   >   ЖКК Сопот - ЖКК Див Баскет
(85815) 08.12.2023
Пионирке/Квалитетна лига
ЖКК Сопот
53
ЖКК Див Баскет
63
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
08.12.2023
19:45:00
Борислав Пекић
Стеван Гуџулић, Дуња Поповић, . Делегат: Синиша Шарбајић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5