lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Квалитетна лига   >   ЖКК Сопот - ЖКК Рас
(85865) 20.03.2024
Пионирке/Квалитетна лига
ЖКК Сопот
40
ЖКК Рас
52
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
20.03.2024
20:30:00
Јелица Миловановић (Сопот)
Павле Цветић, Вукан Спасојевић, . Делегат: Милорад Поповић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5