lat|eng
Насловна   >   Млађе пионирке/2. Београдска лига   >   ЖКК Мондо Баскет 2 - ЖКК Змај
(86600) 28.10.2023
Млађе пионирке/2. Београдска лига
ЖКК Мондо Баскет 2
39
ЖКК Змај
11
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.10.2023
10:00:00
Митраљета (Батајница)
Није дефинисано, Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5