lat|eng
Насловна   >   Млађе пионирке/2. Београдска лига   >   ЖКК Слобода Барич - ЖКК Сопот
(86617) 03.12.2023
Млађе пионирке/2. Београдска лига
ЖКК Слобода Барич
25
ЖКК Сопот
49
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
03.12.2023
13:20:00
14. Октобар (Барич)
Није дефинисано, Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5