lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Београдска лига   >   КК Победник 011 - КК Сава 2
(88578) 18.11.2023
Јуниори/Београдска лига
КК Победник 011
63
КК Сава 2
71
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.11.2023
12:30:00
Радоје Домановић
Није дефинисано, Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5