lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Београдска лига   >   КК Абба (Барич) - КК Сава 2
(88703) 24.05.2024
Јуниори/Београдска лига
КК Абба (Барич)
82
КК Сава 2
75
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.05.2024
20:45:00
14. Октобар (Барич)
Није дефинисано, Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5