Актуелно
Такмичења
СЕЗОНА 2023/2024
Утакмице по клубу
Архива свих сезона
СЕНИОРИ
1МРЛ Центар - Плеј Оф
1МРЛ Центар - Плеј Аут
1МРЛ Центар
2МРЛ Центар
1. степен КУП Србије
2. Степен КУП Србије - ...
МЛАЂИ ПИОНИРИ
Регионална лига У13
1. Београдска лига У13
2. Београдска лига У13
Београдска лига У12
1. степен такмичења У13
ПИОНИРИ
Квалитетна лига У15
Регионална лига У15
Београдска лига У15
Регионална лига У14
Београдска лига У14
Предквалификације за Кв...
Квалификације за Квалит...
Квалификације за Регион...
Квалификације за Регион...
Бараж 1/8 Регионална ли...
Новогодишњи турнир Реба
КАДЕТИ
Квалитетна лига
Регионална лига
Београдска лига
Квалификације за Квалит...
Квалификације за Регион...
1. круг Квалификација з...
2. круг Квалификација з...
Бараж 1/4 Квалитетна ли...
Бараж 1/8 Регионална ли...
Бараж 1/8 Београдска ли...
Бараж за Квалитетну лиг...
Бараж 1. круга Квалифик...
Бараж за ЈКЛС
ЈУНИОРИ
Квалитетна лига
Регионална лига
Београдска лига
Квалификације за Квалит...
Квалификације за Регион...
1. круг Квалификација з...
2. круг Квалификација з...
Бараж 1/4 Квалитетна ли...
Бараж за Квалитетну лиг...
Бараж ЈЈЛС
ОМЛАДИНЦИ
Регионална лига
МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ
Финални турнир 1. Беогр...
1. Београдска лига
Финални турнир 2. Беогр...
2. Београдска лига
Бараж 1/4 1. Београдска...
Бараж 1/4 2. Београдска...
ПИОНИРКЕ
Квалитетна лига
Београдска лига
Квалификације за Квалит...
Турнир 8. Март
КАДЕТКИЊЕ
Београдска лига
1. круг Квалификација з...
2. круг Квалификација з...
Бараж 1/4 Београдска ли...
ЈУНИОРКЕ
Квалитетна лига
СЕЗОНА 2023/2024
Утакмице по клубу
Архива свих сезона
СЕНИОРИ
1МРЛ Центар - Плеј Оф
1МРЛ Центар - Плеј Аут
1МРЛ Центар
2МРЛ Центар
1. степен КУП Србије
2. Степен КУП Србије - Први део
МЛАЂИ ПИОНИРИ
Регионална лига У13
1. Београдска лига У13
2. Београдска лига У13
Београдска лига У12
1. степен такмичења У13
ПИОНИРИ
Квалитетна лига У15
Регионална лига У15
Београдска лига У15
Регионална лига У14
Београдска лига У14
Предквалификације за Квалитетну лигу У15
Квалификације за Квалитетну лигу У15
Квалификације за Регионалну лигу У15
Квалификације за Регионалну лигу У14
Бараж 1/8 Регионална лига У15
Новогодишњи турнир Реба
КАДЕТИ
Квалитетна лига
Регионална лига
Београдска лига
Квалификације за Квалитетну лигу
Квалификације за Регионалну лигу
1. круг Квалификација за ЈКЛС
2. круг Квалификација за ЈКЛС
Бараж 1/4 Квалитетна лига
Бараж 1/8 Регионална лига
Бараж 1/8 Београдска лига
Бараж за Квалитетну лигу
Бараж 1. круга Квалификација за ЈКЛС
Бараж за ЈКЛС
ЈУНИОРИ
Квалитетна лига
Регионална лига
Београдска лига
Квалификације за Квалитетну лигу
Квалификације за Регионалну лигу
1. круг Квалификација за ЈЈЛС
2. круг Квалификација за ЈЈЛС
Бараж 1/4 Квалитетна лига
Бараж за Квалитетну лигу
Бараж ЈЈЛС
ОМЛАДИНЦИ
Регионална лига
МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ
Финални турнир 1. Београдска лига
1. Београдска лига
Финални турнир 2. Београдска лига
2. Београдска лига
Бараж 1/4 1. Београдска лига
Бараж 1/4 2. Београдска лига
ПИОНИРКЕ
Квалитетна лига
Београдска лига
Квалификације за Квалитетну лигу
Турнир 8. Март
КАДЕТКИЊЕ
Београдска лига
1. круг Квалификација за ЖКЛС
2. круг Квалификација за ЖКЛС
Бараж 1/4 Београдска лига
ЈУНИОРКЕ
Квалитетна лига
Органи КСБ
Председништво
Скупштина
Надзорни одбор
Адресари
Адресар клубова
Адресар делегата
Адресар судија
Документа
Адресари
Евиденција чланова КСБ
Формулари
Историјат КСБ
Извештаји
Казне по билтенима и лигама, као и збирне казне
Нормативна акта
Одлуке
Одлуке 1МРЛ заједно са уплатама
Одлуке 2МРЛ заједно са уплатама
Одлуке 3МРЛ заједно са уплатама
Одлуке комисије за такмичење КСС
Одлуке МК
Одлуке МК заједно са уплатама
Пропозиције
Саопштења 1МРЛ Центар
Саопштења 2МРЛ Центар
Саопштења 3МРЛ Центар
Саопштења КУП
Саопштења МК
Таксе службених лица
Прелазни рок
АБА преласци
Редовни прелазни рок - април
Редовни прелазни рок - септембар 2023
Ванредни прелазни рок - сениори
Ванредни прелазни рок МК 1
Ванредни прелазни рок МК 2
Ванредни прелазни рок МК 3
Разно
Галерија
Контакт
Јавне набавке
lat
|
eng
search
lat
|
eng
lat
|
eng
Насловна
> Резултати
МЛАЂИ ПИОНИРИ/Бараж 1/8 Регионална лига У12
1. коло(1/8)
20.04.2019
2576
КК Динамик Вип Пеј
:
КК Ас Баскет 2
25 : 55
21.04.2019
16:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
2577
КК Церак 3
:
КК ФМП 2
30 : 52
06.05.2019
21:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
2578
КК Визура 3
:
КК Жарково 2
48 : 40
20.04.2019
12:15
Мала Визура ( Цара Душана 105)
2579
КК ББ Баскет (Младеновац) 2
:
КК Флеш 3
27 : 74
21.04.2019
18:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
2580
ШКК Звездара 2
:
КК Рас 2
46 : 38
04.05.2019
15:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
2581
КК Беовук 72 - 3
:
КК Офи Баскет 2
54 : 36
24.04.2019
19:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
2582
КК Беко 5
:
КК Бањица Мега 2
22 : 45
04.05.2019
12:30
Марија Бурсаћ ( Милана Ракића 81)
2583
КК Земун 2
:
КК Младост 2
63 : 31
24.04.2019
20:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
2. коло(1/8)
04.05.2019
2584
КК Ас Баскет 2
:
КК Динамик Вип Пеј
СР
20 : 0
службени резултат
04.05.2019
10:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
2585
КК ФМП 2
:
КК Церак 3
50 : 46
05.05.2019
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
2586
КК Жарково 2
:
КК Визура 3
49 : 33
05.05.2019
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
2587
КК Флеш 3
:
КК ББ Баскет (Младеновац) 2
48 : 24
05.05.2019
17:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
2588
КК Рас 2
:
ШКК Звездара 2
46 : 33
05.05.2019
20:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
2589
КК Офи Баскет 2
:
КК Беовук 72 - 3
52 : 48
05.05.2019
10:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
2590
КК Бањица Мега 2
:
КК Беко 5
63 : 16
05.05.2019
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
2591
КК Младост 2
:
КК Земун 2
34 : 45
04.05.2019
10:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
>> МЛАЂИ ПИОНИРИ
>> Бараж 1/8 Регионална лига У12
Резултати
почетак